sobota, 25 maj 2019 › Przejdź do portalu Sanctus.pl

KSIĘGARNIA KATOLICKA  SANCTUS +KSIĄŻKI +DEWOCJONALIA +MULTIMEDIA

Mel Gibson

Pasja (KSIĄŻKA + DVD)

Ostatnie 12 godzin życia Jezusa Chrystusa

Cena: 2400

Niedostępny

"PASJA" jest wstrząsającym opisem ostatnich 12 godzin życia Jezusa Chrystusa. To zdecydowanie najmocniejsze przedstawienie Pasji z jakim spotkaliśmy się do tej pory w kinie. Film jest wierny przekazom historycznym, biblijnym oraz teologicznym.

Scenariusz do filmu napisano na podstawie Biblii oraz wizji Anny Katarzyny Emmerich, zawartych w książce "Żywot i Bolesna Męka Pana Naszego Jezusa Chrystusa...". Aby podnieść realizm filmu, kwestie mówione są w dwóch wymarłych językach, którymi posługiwano się w czasach Chrystusa: łacińskim i aramejskim.

Mel Gibson zadbał także o to, aby przedstawienie męki Pańskiej zobrazowane zostało jak najbardziej realnie, będąc później za to szykanowanym.

Film w reżyserii Mela Gibsona, twórcy "Breavheart - Waleczne Serce", wywołał wiele emocji i kontrowersji. "Pasja" to obrazowe dzieło sztuki prowokujące osoby o różnych przekonaniach religijnych do poważnego myślenia i refleksji nad śmiercią Chrystusa.

Jest to film o wierze, nadziei, miłości i przebaczeniu - a więc o tym, czego bardzo potrzeba w dzisiejszych burzliwych czasach.

Czas trwania: 122 min.
Nośnik:  DVD
Dźwięk:  Dolby Digital 5.1
Lektor:  tak
Dubbing:  nie
Napisy:  polskie


Mel Gibson

Recenzje:

Scemy z filmu "Pasja" Mela Gibsona:Jim Caviezel jako Jezus Chrystus


Jarreth J. Merz jako Szymon Cyrenejczyk


Maia Morgenstern jako Maria
Christo Jivkov jako Jan

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:


Opinie Klientów:

Dodaj swój komentarz:

Podaj wynik dodawania: 4 + 1= (zabezpieczenie antyspamowe)