sobota, 15 grudzień 2018 › Przejdź do portalu Sanctus.pl

KSIĘGARNIA KATOLICKA  SANCTUS +KSIĄŻKI +DEWOCJONALIA +MULTIMEDIA

Christoph Quarcha, Gabriele Hartlieb, Bernardina Schellenbergera

Żyć duchowością

111 inspiracji - od codzienności do mistyki

Cena: 3600 2990


Co może nadać współczesnemu niespokojnemu życiu prawdziwą głębię, cel, podporę i kierunek?

Duchowość uczy nas, jak znaleźć sens w codziennej egzystencji, jak nie zadowalać się powierzchownością i dążyć do pełni istnienia. Szukanie wewnętrznego bogactwa i duchowej ojczyzny staje się obecnie coraz intensywniejsze, a jednocześnie bardziej skomplikowane. Świat się zmienił i głębokie przemiany zachodzą również na obszarze religijnym. Do jakich tradycji i doświadczeń możemy sięgnąć podczas tych poszukiwań? Jakie praktyki mają sens? Jak znaleźć coś właściwego wśród licznych ofert i możliwości?

Książka ta pragnie ukazać, że jest wiele dróg prowadzących do duchowych doświadczeń. Mogą to być klasyczne ćwiczenia duchowe - medytacja, kontemplacja, ale także zwykłe czynności życia, jeśli tylko są wykonywane świadomie.

"Żyć duchowością" zaprasza do skoncentrowania się na postawach, które mogą stać się bramą do poznania istoty naszego istnienia. 111 wypowiedzi zawartych w tej książce zachęca, aby spojrzeć na ziemskie bytowanie w innym świetle i wyostrzyć swą wrażliwość na wymiar głębi, aby zatrzymać się i poczuć na nowo smak życia. Wszyscy, którzy pragną prowadzić autentyczne życie duchowe, znajdą tu przekonujące i inspirujące przemyślenia.


liczba stron: 384
oprawa: twarda z obwolutą
format: 14,5 cm x 21,5 cm

Pod red. Gabriele Hartlieb, Christopha Quarcha, Bernardina Schellenbergera

Recenzje:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:


Opinie Klientów:

Dodaj swój komentarz:

Podaj wynik dodawania: 1 + 4= (zabezpieczenie antyspamowe)