piątek, 24 maj 2019 › Przejdź do portalu Sanctus.pl

KSIĘGARNIA KATOLICKA  SANCTUS +KSIĄŻKI +DEWOCJONALIA +MULTIMEDIA

Liturgia Godzin - tom I - złocone brzegi + futerał

Okres Adwentu i Okres Bożego Narodzenia

Cena: 19500


 Liturgia Godzin, będąca modlitwą publiczną i wspólną ludu Bożego, jest wyrazem nowego i wiecznego przymierza zawartego między Bogiem a człowiekiem w Jezusie Chrystusie. W niej realizuje się mistyczny dialog między Bogiem a człowiekiem, dialog, który jest źródłem Bożego zbawienia i łaski dla człowieka odkupionego w Chrystusie. Liturgia Godzin jest więc głęboko zakorzeniona w tajemnicy Boga, w odwiecznym planie zbawienia, zamierzonym przez Ojca, a zrealizowanym przez Jego Syna w Duchu Świętym. Z tego wynika, że jeśli chce się zrozumieć bogactwo teologiczne Liturgii Godzin, należy ukazać ją w świetle tajemnicy Boga.
 
Szczególnie polecamy to wydanie Liturgii Godzin gdyż łączy ze sobą dzięki złoconym brzegom, elegancki wygląd z praktycznym zabezpieczeniem jaki daje skórzany futerał.
 
Jest to bardzo wygodne wydanie ze względu na miękką skórzaną oprawę i 34 gramowy papier. Obejmuje Okres Adwentu i Bożego Narodzenia.
 
Nowa szata edytorska i elegancki, cieńszy papier. To wydanie zawiera również przydatną wkładkę z tekstami często używanymi. Sięgnijmy z ufnością po modlitwę brewiarzową, mając przed oczyma zanurzoną w świetle postać Ojca Świętego Jana Pawła II, który podczas swej ostatniej pielgrzymki do Ojczyzny w 2002 roku, w katedrze wawelskiej w absolutnej ciszy trwał właśnie na modlitwie brewiarzowej

liczba stron: 1406
oprawa: Miękka w futerale
format: 12,5 x 18 cm

Recenzje:

 

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:


Opinie Klientów:

Księgarnia Sanctus napisał(a):

[2017-10-06]

@Hyacenty: Nie, to nie jest Breviarium Romanum, to jest Liturgia Godzin dla zwyczajnej formy rytu rzymskiego.

Hyacenty napisał(a):

[2017-10-05]

Czy to brewiarz z 1962 r.?

Dodaj swój komentarz:

Podaj wynik dodawania: 3 + 5= (zabezpieczenie antyspamowe)