Kategorie add

Filtruj według

Autor
Cena
Filtruj

Szybki kontakt

Szybki kontakt


Nowe produkty

Nowe produkty

Kalendarze, terminarze

Jest 95 produktów.

Sortuj wg:

Klucz do sprawnego działania

Dobra organizacja to podstawa sukcesu. Zaplanowanie naszych działań w czasie pomaga nam w systematycznym i sumiennym realizowaniu obowiązków, niezależnie od tego, czy jesteśmy uczniami, studentami, rodzicami, dziadkami, pracownikami czy też kapłanami. Rozpisanie w czasie naszych zadań ułatwia nam ich wykonanie. W księgarni internetowej 3DOM znajdziesz szeroki wybór kalendarzy i terminarzy.

Bliżej liturgii Kościoła

Kalendarze pastoralne i liturgiczne to znakomita pomoc w posłudze duszpasterskiej dla kapłanów, katechetów a także członków stowarzyszeń zakonnych. Pozwalają na zaplanowanie każdego dnia i przygotowanie się do obowiązków. Znajdują się w nich m.in. odnośniki do czytań liturgicznych (sigla biblijne), daty świąt nakazanych i ruchomych, nazwy rocznic, nabożeństwa w ciągu poszczególnych tygodni i schematy okresów liturgicznych.

Dostosowany do indywidualnych wymagań

Jesteśmy wyjątkowi, każdy z nas cechuje się innymi potrzebami. Kalendarze i terminarze odpowiadają na nasze indywidualne zapotrzebowania. Terminarz dla przyszłej matki pozwalający pełniej przygotować się do macierzyństwa, kalendarz biblijny z rocznym planem czytań, kalendarz pastoralny dający kapłanowi swobodę zaplanowania posługi duszpasterskiej, kalendarz liturgiczny pozwalający na synchronizację życia z rokiem liturgicznym, kalendarz dla ministrantów, terminarz patriotyczny, dzięki któremu nie umkną nam ważne uroczystości związane z naszą Ojczyzną, kalendarz kieszonkowy dla osoby mobilnej lub duży kalendarz książkowy, dla mającej wiele zadań do odnotowania, kalendarze na biurko, a może piękny kalendarz ścienny z reprodukcjami obrazów religijnych. W księgarni internetowej 3DOM możesz wybrać odpowiadający tobie wariant z tych i wielu innych opcji dostosowanych do specyfiki twojego trybu życia. 

Żyć Ewangelią na co dzień

Wiele z kalendarzy powstało z myślą o ludziach chcących żyć na co dzień Słowem Bożym. Zawierają one fragmenty Ewangelii wyznaczone rytmem liturgii Kościoła. Niejednokrotnie do czytań dodane są rozważania inspirujące do głębszych przemyśleń.

Coś więcej niż kalendarz 

Wiele z kalendarzy i terminarzy zaopatrzonych jest w dodatkowe informacje. Zawierają fragmenty Pisma Świętego, informacje o roku liturgicznym, ciekawostki historyczne, porady dla rolników i ogrodników, a nawet przepisy kulinarne, stając się nam pomocą na każdy dzień roku w pełnym przeżywaniu czasu, jaki został nam ofiarowany.