Kategorie add

Szybki kontakt

Szybki kontakt


Nowe produkty

Nowe produkty

Księgarnia Sanctus została powołana do życia, aby umożliwić szeroki dostęp do wartościowych książek, filmów, muzyki i innych przedmiotów, które mogą wspomóc nas w naszym rozwoju duchowym i pogłębianiu wiedzy na temat Wiary, Kościoła, Tradycji i życia chrześcijańskiego.

Sanctus po łacinie znaczy „święty”.

Zgodnie z nazwą naszego Portalu oraz Księgarni, chcemy wraz z Wami osiągnąć świętość, czyli dostąpić zbawienia. Na przestrzeni wieków dobry Bóg ciągle daje nam ogromną liczbę środków służących do uświęcania się, chcemy to bogactwo wydobywać na światło dzienne, przybliżać szerokim rzeszom wiernych i poszukujących, i promować te Świętości w dzisiejszym zlaicyzowanym świecie.

Również i Ty możesz być Apostołem Świętości i Tradycji - pogłębiaj swoją relację z Bogiem na modliwie i pobożnej lekturze, rozszerzaj horyzonty swojej wiedzy, doskonal się w obronie Wiary i Kościoła Świętego i przekazuj te wartości innym wokół siebie, najlepiej jak potrafisz.

My staramy się to robić poprzez nasz serwis informacyjny oraz dystrybucję dobrych książek i innych wartościowych rzeczy...

Dane spółki:

WYDAWNICTWO 3DOM Sp. z o. o.
Limanowskiego 98, 42-208 Częstochowa
NIP: 9492234842 | KRS: 0000754577
Wydział XVII GKRS