Kategorie add

Szybki kontakt

Szybki kontakt


Nowe produkty

Nowe produkty

Książki

Jest 6144 produktów.

Sortuj wg:

Księgarnia i wydawnictwo - 3DOM

Książki prawicowe i patriotyczne

Marka 3DOM powstała w lutym 2016 roku. Założyciel firmy Tomasz Grzegorz Stala pracował nad pomysłem przez kilka lat, zanim udało mu się ostatecznie zrealizować projekt. Głównym założeniem 3DOM jest połączenie klasycznych, rzymsko-katolickich wartości: wolności, tradycji i religii katolickiej, które z upływem czasu tracą na popularności w polskiej sferze publicznej. Te założenia podtrzymujemy do dziś, wydając, promując i dystrybuując książki prawicowe, pozycje, które propagują tradycyjne wartości. Jesteśmy księgarnią i wydawnictwem specjalizującym się we wszelkiego rodzaju publikacjach patriotycznych.

Nasza przygoda z książkami rozpoczęła się właściwie z opracowaniem, przygotowaniem i wydaniem przez nas tekstu autorstwa Tomasza Grygucia – AION: Szkice u końca czasów. Była to historia przypadku i przymusu; na rynku książkowym owego czasu brakowało gracza, który odważyłby się wydać książkę o tak ryzykownym profilu medialnym pomimo jej cennej zawartości. Jednak, naprzeciw oczekiwaniom, wydany przez nas w pocie czoła i finansowej niepewności AION okazał się raptownym hitem. Wkrótce otrzymaliśmy od piszącego pod pseudonimem „Pan Nikt” autora plany quasi-kontynuacji, zatytułowanej Popioły. Ta, jak jej poprzedniczka, także miała cieszyć się przytłaczającym wręcz zainteresowaniem czytelników, którzy docenili powiew świeżości w szczerej, politycznie niepoprawnej perspektywie Pana Nikt. W naszym wydawnictwie znajdą Państwo najnowsze książki patriotyczne, a także historyczne książki i wiele innych interesujących pozycji. Wszystkich Państwa zainteresowanych szczerą literaturą serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Książki historyczne

Rok później, bo latem 2017, nasz paradygmat rozrósł się o jeszcze jeden aspekt: historię. Wraz z premierą tytułu Historia Polityczna Polski: Nowe Spojrzenie autorstwa wtedy nieznanego Radosława Patlewicza, postawiliśmy sobie za misję udostępnić polskim obywatelom wgląd w dzieje kraju, jakiego nie zaznali w ramach mocno ocenzurowanego programu Ministerstwa Edukacji. Historia Polityczna rozeszła się w fenomenalnej ilości, pokazując nam, że nie upadło w nas jeszcze pragnienie rozświetlenia naszej mocno zmieszanej i zamroczonej przeszłości. Książka doczekała się zainspirowanej odpowiedzią czytelników, uszlachetnionej reedycji, oraz kontynuacji w postaci drugiego tomu. Obydwie pozycje rozeszły się całością nakładu, zmuszając nas do ponownego druku – co zrobiliśmy z uśmiechem na twarzy. Radosław Patlewicz, teraz rozpoznawany w środowisku historyczno-politycznym, dalej współpracuje z naszą księgarnią pod tą samą flagą patriotycznego obowiązku.

Tylko u nas można znaleźć tak mnogi wybór książek patriotycznych i prawicowych. Oprócz promocji nowych autorów nasza księgarnia działa także z wieloletnimi wyjadaczami polskiego rynku książki. Wśród naszych partnerów znalazł się na przykład Stanisław Krajski (z którym wydaliśmy Masonerię: Zaciskanie pętli – znakomity aperitif do tytułowego tematu) oraz jego syn, Michał Krajski (Luter i różokrzyżowcy); regularnie kooperuje z nami też Grzegorz Braun, którego przedstawiać nie trzeba. Nie jesteśmy samotną wyspą – nie stronimy od wartościowych pozycji konkurencji. Od klasyków pokroju Wielości Cywilizacji Feliksa Konecznego, po najnowsze zdobycze rynku wydawniczego – o ile zgadzają się one z naszą misją, prawdopodobnie można znaleźć je w ofercie naszego sklepu.