Kategorie add

Filtruj według

Autor
Cena
Filtruj

Szybki kontakt

Szybki kontakt


Nowe produkty

Nowe produkty

HISTORIA KOŚCIOŁA

Jest 112 produktów.

Sortuj wg:

Historia kościoła katolickiego w pigułce

Byłaby to dość spora pigułka zważając na okres, jaki miałaby zawrzeć w sobie. Jednak kilka rzetelnych książek o historii kościoła katolickiego w Polsce oraz na świecie może załatwić sprawę. Przez rzetelność mamy tu na myśli wydania ukazujące prawdziwą historię - tę dawniejszą, ale także tę najnowszą. Nie lubimy półprawd, niedomówień, a tym bardziej zakłamań. Dlatego też nic takiego nie oferujemy w naszej księgarni. U nas znajdziesz pozycje przedstawiające fakty i dążące do sedna sprawy. To niestety nie jest cechą wszystkich książek historycznych obecnych na rynku.

Poznaj prawdziwą historię - dla młodzieży i dorosłych

Zostaliśmy wychowani w otoczeniu informacji, które nie zawsze są prawdą. Rzetelne książki o kościele mogą wiele zmienić zarówno w życiu młodzieży, jak i dorosłych. Krucjaty, palenie czarownic, ciemne wieki - wiele z często powtarzanych tzw. “faktów”, nie zawsze znajduje swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Zresztą nie trzeba daleko sięgać w przeszłość, aby przekonać się, jak zakłamywane są podawane nam informacje. Jeśli jesteś ciekawy świata i nie lubisz, kiedy ktoś Cię okłamuje, w naszej ofercie znajdziesz wiele dopasowanych do Twoich potrzeb książek.

Pozycje dostępne w naszej księgarni nie tuszują faktów, nie przekłamują rzeczywistości. Pozwolą Ci odkryć prawdziwą historię kościoła i lepiej zrozumieć współcześnie rozgrywające się wydarzenia. Dzięki zdobytej wiedzy bez problemu rozpoznasz kto jest kim i przewidzisz, co następnie może się wydarzyć. Wiedza to potęga, której nikt nie może Ci zabrać. A dobra książka to często najprostszy sposób na jej zdobycie.

Zawsze dobre tytułu

Starannie selekcjonujemy książki dostępne w naszej ofercie, abyś zawsze był pewien, że znajdziesz u nas same najlepsze pozycje. Stawiamy na rzetelność, która jest niezbędna przy pisaniu o historii. Jesteśmy także wydawcą i współpracujemy z autorami, którzy na nowo odkrywają przed nami fakty z przeszłości. Tytuły, które znajdziesz na półkach naszej księgarni internetowej 3DOM, to historia kościoła katolickiego, której być może nie znałeś. Wybierz książkę już teraz!