Kategorie add

Nowe produkty

Nowe produkty

Bestseller

Bezimienna wojna - Archibald Maule Ramsay

BEZ-01

Wysyłka po 23 czerwca

Książka Bezimienna wojna Kapitana Archibalda H. Maule Ramsaya ukazuje wpływ Żydów na kształtowanie losów Europy.

39,00 zł
Stan magazynowy: Mała ilość.

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 39,00 zł

Co znajdziemy w książce Bezimienna wojna?

Książka Bezimienna wojna pokazuje, w jaki sposób Żydzi manipulowali wydarzeniami w Europie – mowa tutaj przede wszystkim o wszczynaniu rewolucji, które na celu miały wyparcie chrześcijaństwa ze Starego Kontynentu. Praca Kapitana Archibalda H. Maule Ramsaya to nic innego, jak obnażenie trwającego od stuleci spisku, którego celem jest zaprowadzenie nowego porządku, polegającego na przejęciu przez żydów władzy nad światem.

Kapitan Archibald H. Maule Ramsay zwraca uwagę na toczący się od wieków poza sceną polityczną konflikt, z którego mało kto zdaje sobie sprawę. Praca ta jest o tyle wyjątkowa, że powstała w wyniku osobistych doświadczeń osoby publicznej, która podczas pełnienia służby odkryła istnienie wielowiekowego tajnego porozumienia wymierzonego przeciwko całej Europie i wierze chrześcijańskiej – dzięki temu jesteśmy w stanie poznać o wiele bardziej rozbudowaną argumentację potwierdzającą istnienie spisku, a także poznać podłoże historyczne dziejących się na naszych oczach wydarzeń.

Słowa Pana Nikt ze wstępu:

W procesie wybudzania na pewno wspomoże nas lektura niniejszej doskonale trzeźwiącej książki Archibalda Maule Ramsaya. Wyjątkowa postać, wyjątkowe dzieło. Aż dziw, że nikt do tej pory nie przetłumaczył jej na polski. Wiele książek czeka w kolejce, wiele lektur przed nami. Kto czyta, nie błądzi, a błądzi wielu. Ucieszyłem się bardzo, że Częstochowskie Biuro Tłumaczeń Mowy Nienawiści 3DOM wydaje „Bezimienną wojnę”, bo czas ku temu najwyższy! Nie tylko zdroworozsądkowo recenzuje fakty z przeszłości, obnażając sprawcze siły ukryte za wojnami, zbrodniami, przewałami geopolitycznymi. Dokładnie opisuje ona bowiem te mechanizmy, które są uruchamiane m.in. w rozpoczętej niedawno nad Dnieprem III wojnie światowej. Tam przecież toczy się właśnie „Bezimienna wojna”, w której żydostwo z Wall Street stara się osiągnąć swoje cele m.in. za pomocą wzajemnego masakrowania się Słowian.

Zobacz fragment książki Bezimienna wojna

Aby zobaczyć darmowy fragment książki Bezimienna wojna, kliknij tutaj.

9788367142311

Opis

Format
135x195 mm
Oprawa
miękka
Ilość stron
162

Zapytaj o produkt

pola oznaczone gwiazdką(*) są wymagane

 

Zobacz także

Opinie

Dodaj opinię

Bezimienna wojna - Archibald Maule Ramsay

Wysyłka po 23 czerwca

Książka Bezimienna wojna Kapitana Archibalda H. Maule Ramsaya ukazuje wpływ Żydów na kształtowanie losów Europy.

Dodaj opinię