Kategorie add remove

Szybki kontakt

Szybki kontakt


Nowe produkty

Nowe produkty

Biblia dla dzieci

Podkategorie

Każdy rodzic z katolickiej rodziny wie, jak ważne jest przygotowanie młodego katolika do życia w wierze. Od najmłodszych lat pokazujemy dziecku, jak żyć w zgodzie ze Słowem Boga. Aby osiągnąć sukces w tej materii, należy przekazać dziecku sedno zawarte w Piśmie Świętym.

Księgarnia internetowa Sanctus wychodzi naprzeciw rodzicom, dziadkom, chrzestnym, rodzeństwu z ofertą książek dla młodych katolików. Oferujemy szeroką gamę Biblii dla dzieci opatrzonych kolorowymi ilustracjami i pięknymi okładkami, które sprawią radość obdarowanemu dziecku. Polecamy wybór książek opowiadających historie biblijnych bohaterów, traktujące o konkretnej historii „wyjętej” z Pisma Świętego, a także kolorowanki biblijne z naklejkami dla najmłodszych. Nasza księgarnia posiada ofertę skierowaną zarówno do dzieci w wieku przedszkolnym, jak i starszych pociech.

Biblia dla dzieci to idealny prezent na urodziny, Chrzest Święty, Pierwszą Komunię Świętą lub inne okazje dla dziecka od rodziców, chrzestnych, babci, dziadka lub jako podarunek od rodzeństwa.