Kategorie add

Szybki kontakt

Szybki kontakt


Nowe produkty

Nowe produkty

Biblia dla dzieci

Podkategorie

Aktywne filtry

Biblia dla najmłodszych

Każdy rodzic z katolickiej rodziny wie, jak ważne jest przygotowanie młodego katolika do życia w wierze. Od najmłodszych lat pokazujemy dziecku, jak żyć w zgodzie ze Słowem Boga. Aby osiągnąć sukces w tej materii, należy przekazać dziecku sedno zawarte w Piśmie Świętym. Biblia dla najmłodszych dzieci wcale nie jest niedostępna i powinno się zaznajamiać z nią młodych ludzi, jak najwcześniej jest to możliwe.

Biblia dla dzieci

Księgarnia internetowa Sanctus wychodzi naprzeciw rodzicom, dziadkom, chrzestnym, rodzeństwu z ofertą książek dla młodych katolików. Oferujemy szeroką gamę Biblii dla dzieci opatrzonych kolorowymi ilustracjami i pięknymi okładkami, które sprawią radość obdarowanemu dziecku. Polecamy wybór książek opowiadających historie biblijnych bohaterów, traktujące o konkretnej historii „wyjętej” z Pisma Świętego, a także kolorowanki biblijne z naklejkami dla najmłodszych. Nasza księgarnia posiada ofertę skierowaną zarówno do dzieci w wieku przedszkolnym, jak i starszych pociech, zapewniamy Państwa, iż Biblia dla dzieci, będzie doskonałym podarunkiem dla każdego dziecka.

Biblia dla dzieci to idealny prezent na urodziny, Chrzest Święty, Pierwszą Komunię Świętą lub inne okazje dla dziecka od rodziców, chrzestnych, babci, dziadka lub jako podarunek od rodzeństwa.