Kategorie add

Filtruj według

Filtruj

Szybki kontakt

Szybki kontakt


Nowe produkty

Nowe produkty

Biblia dla dzieci

Podkategorie

Jest 73 produktów.

Sortuj wg:

Biblia dla najmłodszych

Każdy rodzic z katolickiej rodziny wie, jak ważne jest przygotowanie młodego katolika do życia w wierze. Od najmłodszych lat pokazujemy dziecku, jak żyć w zgodzie ze Słowem Boga. Aby osiągnąć sukces w tej materii, należy przekazać dziecku sedno zawarte w Piśmie Świętym. Biblia dla najmłodszych dzieci wcale nie jest niedostępna i powinno się zaznajamiać z nią młodych ludzi, jak najwcześniej jest to możliwe. W naszym sklepie można się zaopatrzyć w różne warianty Biblii dla dzieci - wspólnymi cechami są jednak piękne ilustracje oraz przystępny przekład. Dzięki temu z łatwością zainteresuje każdego malca.

Biblia dla dzieci

Księgarnia internetowa Sanctus wychodzi naprzeciw rodzicom, dziadkom, chrzestnym, rodzeństwu z ofertą książek dla młodych katolików. Oferujemy szeroką gamę Biblii dla dzieci opatrzonych kolorowymi ilustracjami i pięknymi okładkami, które sprawią radość obdarowanemu dziecku. Polecamy wybór książek opowiadających historie biblijnych bohaterów, traktujące o konkretnej historii „wyjętej” z Pisma Świętego, a także kolorowanki biblijne z naklejkami dla najmłodszych. Nasza księgarnia posiada ofertę skierowaną zarówno do dzieci w wieku przedszkolnym, jak i starszych pociech, zapewniamy Państwa, iż Biblia dla dzieci, będzie doskonałym podarunkiem dla każdego dziecka.

Każda Biblia dla dzieci ze sklepu Sanctus została opracowana z myślą o najmłodszych. Wszystkie teksty są zredagowane tak, by ich zrozumienie nie sprawiało problemów podczas czytania, a kolorowe obrazki pomagają zrozumieć tekst i są uzupełnieniem słów Pisma Świętego. Biblia dla dzieci to idealny prezent na urodziny, Chrzest Święty, Pierwszą Komunię Świętą lub inne okazje dla dziecka od rodziców, chrzestnych, babci, dziadka lub jako podarunek od rodzeństwa. Biblia dla najmłodszych to bardzo wartościowa i piękna pamiątka, do której obdarowany będzie często powracał.