Kategorie add

Filtruj według

Filtruj

Szybki kontakt

Szybki kontakt


Nowe produkty

Nowe produkty

Biblia Tysiąclecia

Podkategorie

Jest 54 produktów.

Sortuj wg:

Biblia tysiąclecia

Biblia Tysiąclecia jest najpopularniejszym przekładem Pisma Świętego z języków oryginalnych na język polski. Po raz pierwszy wydana została w 1965 roku. Było to pierwsze tłumaczenie Biblii na język polski od czasu Biblii Jakuba Wujka.

W księgarni Sanctus oferujemy Państwu różne dostępne warianty wydań Biblii Tysiąclecia, począwszy od wersji kieszonkowych do wydań w ozdobnych oprawach wspaniale pasujących jako podarunek dla bliskiej osoby. Dostępne są także wydania z paginatorami ułatwiających odnalezienie interesującego nas fragmentu Pisma Świętego.

Biblia w skórze oraz twardej oprawie

Biblia tysiąclecia jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób pragnących znaleźć odpowiednie wydanie Biblii do własnej biblioteczki, na prezent z okazji bierzmowania, czy też dla dla katechetów, zaopatrujących klasę w wiele egzemplarzy Pisma Świętego. Dodatkowo, dzięki opracowaniom polskich biblistów, Biblia tysiąclecia umożliwia lepsze zrozumienie wszystkich, nawet tych najtrudniejszych fragmentów Pisma. Zachęcamy Państwa do eksplorowania naszej oferty, z pewnością znajdą Państwo u nas to, czego szukają.