sobota, 25 maj 2019 › Przejdź do portalu Sanctus.pl

KSIĘGARNIA KATOLICKA  SANCTUS +KSIĄŻKI +DEWOCJONALIA +MULTIMEDIA

Wojciech Jędrzejewski OP

Pijmy wino Twoich słów

Rekolekcje słowno-muzyczne

Cena: 3690


Za św. Augustynem zwykło się mawiać: kto śpiewa, ten dwa razy się modli, podążając dalej tą myślą, proponujemy płytę, w której zanoszona modlitwa jest śpiewem.

Płyta "Pijmy wino Twoich słów" Wojciecha Jędrzejewskiego OP to zbiór utworów, tworzonych przez lata, często jako zwarte ujęcie głoszonego przesłania:
 
Zwykle staram się podać Słowo Boże ukryte w Biblii, jakbym serwował dobry pokarm, dlatego też za każdym razem, gdy to robię, kusi mnie, i tej pokusie ulegam, żeby przekazywaną treść zawrzeć zwięźle w pieśni. Tak właśnie powstawały te teksty – skrywają w sobie prostą myśl, intuicję, jaką poddawał mi Duch Święty.
 
Realizacja pomysłu była wspaniałą przygodą współpracy z wieloma ludźmi – dołożyli oni do tych utworów szczyptę swojej wrażliwości i talentów (głosy lub instrumenty). Ta przygoda była również spotkaniem z Bogiem, które owocowało w nas wielką radością. Tą radością chcemy się podzielić. Kompozycje wykonywane były przy okazji rekolekcji, wykładów, a nawet kazań – zawsze w wąskim gronie.
 
O. Wojciech debiutuje jako autor słów i muzyki, ale też współwykonawca utworów zebranych na płycie, dzięki czemu staną się one dostępne szerszemu odbiorcy. Piosenki połączone z krótką refleksją pozwalają na chwilę modlitewnego oddechu w zgiełku rzeczywistości.

Czas nagrania: 60:03 min
Format: CD / MP3Wojciech Jędrzejewski OP

Recenzje:

Spis utworów: 

1/2  Oto nadeszły Gody 
3/4   W mroku bezsilności 
5/6   Ci, którzy sieją we łzach 
7/8   Ogarnij mnie
9/10   Ponieważ drogi jestem w Twoich oczach
11/12   Kruchość jest naszym skarbem 
13/14  Jezu wspieraj mnie 
15/16   Eliahu 
17/18   Panie ukaż swoje piękno 
19/20   Duchu Święty przytul się do mnie
21   Pijmy wino Twoich słów 

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:


Opinie Klientów:

Dodaj swój komentarz:

Podaj wynik dodawania: 3 + 4= (zabezpieczenie antyspamowe)