Kategorie add

Szybki kontakt

Szybki kontakt


Nowe produkty

Nowe produkty

Bestseller

Ks. Giuseppe Tomaselli - Sekretny dziennik duchowy

11960
24,90 zł
2 dni robocze
Stan magazynowy: Mała ilość.

 • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
 • Zwrot do 14 dni Zwrot do 14 dni
 • Dostawa od 12.50 zł Dostawa od 12.50 zł
  ?
  Sposób dostawy Czas realizacji* Koszt
  InPost Kurier 1-2 dni 9,90 zł
  InPost Kurier (pobranie) 1-2 dni 14,90 zł
  Paczkomaty 1-2 dni od 11,50 zł
  Paczkomaty (pobranie) 1-2 dni od 14,90 zł
  Kurier DPD 1-2 dni 18,00 zł
  Kurier DPD (pobranie) 1-2 dni 20,00 zł
  Odbiór osobisty 1-2 dni -
  więcej informacji    "Łask, nie tylko zwyczajnych, ale bardziej niż wszystko nadzwyczajnych, otrzymywałem w obfitości... Ta myśl o szczególnych laskach często napełnia mnie obawą, bo rozumiem, że „komu więcej dano, od tego więcej będzie się wymagać".

    "To, czego nie robi się dla Chrystusa, jest stracone..."

                                                                                                                   fragment DziennikaOsobisty Dziennik duchowy wielkiego salezjańskiego kapłana, mistyka cudotwórcy i egzorcysty, zmarłego w 1989 roku w opinii świętości ks. Giuseppe Tomasellego Jak sam wyznał, dziennik ten był pisany „z racji posłuszeństwa wyraźnemu rozkazowi Jezusa, a także z posłuszeństwa kierownikowi duchowemu" - pisany jedynie dzięki bezpośredniej więzi z Bogiem - jedynej, jakiej przez całe życie był wierny.

Ten dziennik jest świadectwem niezwykłego życia duchowego i nadzwyczajnych łask mistycznych, świadectwem prawdziwego kapłana Chrystusa - składającego siebie w ofierze na wzór Mistrza, po którego śladach idzie, podejmującego się ofiar i cierpień za słabszych współbraci w kapłaństwie, biorącego na siebie cierpienie walki z pokusą i szatanem, walki, która dla innych była zbyt ciężka, a z której on mógł wyjść zwycięsko. Oto kapłan na nasze, tak trudne dla Kościoła i kapłaństwa czasy.    "Mój pokoik stał się miejscem tajemniczym, odwiedzanym przez Jezusa, Matkę Bożą, Anioła Stróża, przez szatanów oraz dusze z Czyśćca.
    Gdybym innym opowiedział o tym, co niemal codziennie wydarza się w moim pokoiku, z trudem by w to uwierzyli...
    Ileż pociechy dawał mi Jezus, mówiąc: Utwierdzam cię w łasce. Nigdy nie upadniesz w grzech śmiertelny, ponieważ wszechmoc Boga wspiera twoją
    wolę! Dziękuj mi z siłą, jaką ci daję w pokusach!


    Kiedy pewni kapłani lub współbracia mówili mi: Jestem bardzo mocno kuszony! Módl się za mnie! - zwykłem mówić: Kiedy nastąpi atak pokusy, powiedz: Panie, rzuć ten atak pokusy na ks. Tomasellego..."

                                                                                                                    fragment Książki

    Kiedy Jezus wybiera jakąś duszę, ma specjalne cele. Mnie dał do zrozumienia że powinienem być ofiarą wynagradzającą za mnie samego i za innych. Wiedząc, niestety, że nędze moralne są udziałem wszystkich, zwłaszcza z powodu skłonności do zmysłowość, i wiedzą: o nędzach kapłanów i zakonników w kwestii czystość, oferowałem się Bogu jako ofiara za czystość osób konsekrowanych, gotowy na męczeństwo cała i ducha.

    Nikomu nie życzę tego, co w najbardziej niezwykły sposób przydarzyło mi siew ciągu wielu lat. Moje naturalne skłonność były w wyjątkowy sposób podżegane przez Szatana, umyśli ciało pozostawiały pod presją ustawicznego działania nieczystego demona. Traktując rzecz po ludzku, mógłbym zaliczać się do najbardziej rozwiązłych ludzi świata... Moje zwycięstwa dawały siłę kuszonym kapłanom i pomagały powstawać upadłym; Jezus gwarantował ten owocny wynik.

    Od pięćdziesięciu lat po dziś dzień wykonuję posługę egzorcysty, niejednokrotne miałem okazję widzieć szatana w ludzkiej postaci, walczyć bezpośrednio z nim, a nawet kilka razy zostałem przez niego pochwycony i poturbowany. Mogłem badać go w jego różnych objawach. Ponadto byłem i jestem kierownikiem duchowym wielu dusz mistycznych, które zwykłe bywają bezpośrednim i okrutnym celem osobistych ataków szatana i jako kierownik tych dusz mogłem stwierdzać fakty, które wdawały się niewyobrażalne, których jednak świadkiem byłem dziesiątki razy.

                                                                                                                    fragment Dziennika

9788378646464

Opis

Format
144x205
Autor
Ks. Giuseppe Tomaselli
Oprawa
miękka ze skrzydełkami
Ilość stron
176

Zapytaj o produkt

pola oznaczone gwiazdką(*) są wymagane

 

Opinie

Dodaj opinię

Ks. Giuseppe Tomaselli - Sekretny dziennik duchowy

Dodaj opinię