Kategorie add

Szybki kontakt

Szybki kontakt


Nowe produkty

Nowe produkty

Mathias von Gersdorff - Rewolucja seksualna zagraża dzieciom

12741
SKCh ostrzega rodziców i nauczycieli
13,00 zł
Stan magazynowy: Czasowo niedostępne.

 • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
 • Zwrot do 14 dni Zwrot do 14 dni
 • Dostawa od 12.50 zł Dostawa od 12.50 zł
  ?
  Sposób dostawy Czas realizacji* Koszt
  InPost Kurier 1-2 dni 9,90 zł
  InPost Kurier (pobranie) 1-2 dni 14,90 zł
  Paczkomaty 1-2 dni od 11,50 zł
  Paczkomaty (pobranie) 1-2 dni od 14,90 zł
  Kurier DPD 1-2 dni 18,00 zł
  Kurier DPD (pobranie) 1-2 dni 20,00 zł
  Odbiór osobisty 1-2 dni -
  więcej informacji
W odpowiedzi na zakusy lewicowych demoralizatorów, pragnących szerzyć wątpliwej wartości pomysły na edukację seksualną coraz młodszych pokoleń, a zwłaszcza coraz bardziej agresywną działalność lobby homoseksualnego, Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. ks. Piotra Skargi prowadzi akcję rozpowszechniania książki Mathiasa von Gersdorffa, pt. Rewolucja seksualna zagraża dzieciom.

Publikacja autorstwa Mathiasa von Gersdorffa stanowi przestrogę dla rodziców i nauczycieli. Rewolucja obyczajowa, która od czterdziestu już lat niszczy rodziny w Europie Zachodniej, dotarła również do Polski. Uderza ona nie tylko w dorosłych, ale przede wszystkim w dzieci i młodzież. Nowa lewica nie zamierza już budować utopijnego raju na ziemi w oparciu o dyktaturę proletariatu, lecz planuje osiągnięcie tego celu przez obalenie instytucji małżeństwa i rodziny.

W ramach akcji rozpowszechniania książki, w ostatnich dniach marca pierwsze jej egzemplarze trafiły do szkół. Łącznie polskie podstawówki, gimnazja i licea otrzymają ich ponad 40 tys. Zainteresowani dyrektorzy szkół, nauczyciele, a także opiekunowie bibliotek mogą zamawiać dodatkowe egzemplarze.

Autor publikacji Mathias von Gersdorff od 1993 roku jest szefem akcji „Dzieci w niebezpieczeństwie” („Kinder in Gefahr”) skierowanej przeciwko pornografii i przemocy w środkach masowego przekazu. W książce Rewolucja seksualna zagraża dzieciom analizuje proces deprawacji i demoralizacji dzieci i młodzieży w Niemczech – zapoczątkowany przez rewolucję seksualną w 1968 r. – oraz jego opłakane skutki.
Piotr Skarga

Opis

Format
143 x 202
Autor
Mathias von Gersdorff
Oprawa
mękka
Ilość stron
110

Zapytaj o produkt

pola oznaczone gwiazdką(*) są wymagane

 

Opinie

Dodaj opinię

Mathias von Gersdorff - Rewolucja seksualna zagraża dzieciom

SKCh ostrzega rodziców i nauczycieli

Dodaj opinię