Kategorie add

Nowe produkty

Nowe produkty

Bestseller Droga Krzyżowa - okładka przód
Przednia okładka książki Droga Krzyżowa abp Fulton J. Sheen

Abp Fulton J. Sheen - Droga Krzyżowa - abp Fulton J. Sheen - oprawa miękka

1370
15,00 zł
Stan magazynowy: Wydłużony czas wysyłki.

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 14,90 zł

Książka to osobiste rozważania Drogi Krzyżowej z 1932 roku. Wydane zostały w praktycznym, niewielkim formacie, dzięki czemu każdy wierny może z łatwością przy ich pomocy odprawić w ciszy nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
 
Jest to wspaniała pomoc duszpasterska na nadchodzący czas Wielkiego Postu do prowadzenia nabożeństw parafialnych ale także niezwykła książka pozwalająca na nowo odkryć misterium męki i śmierci Jezusa. Książka dodatkowo wzbogacona jest pięknymi rycinami Martina Engelbrechta.
  

"Wkrótce zapadnie kurtyna nad straszliwym i nieprzemijającym dramatem Twojej Odkupieńczej Miłości. A gdy słyszę Twe słowa: “Weź swój krzyż codzienny i naśladuj Mnie”, drżę z obawy, aby jego ciężar nie okazał się zbyt wielki, a jego wstyd – zbyt gorzki. Gdybym tylko mógł zrozumieć, że Twoje przykazanie, aby podążać za Tobą na Kalwarię, nie było po prostu żelaznym prawem okrutnego losu, ale warunkiem szczęścia wiecznego, być może wybrałbym się w tę drogę, lecz boję się, drogi Jezu, że – aby mieć Ciebie – muszę porzucić wszystko inne. Niech ta obawa ulegnie rozproszeniu; pozwól, abym pojął, że śmierć jest warunkiem życia, albowiem przez usta Twojego apostoła Pawła powiedziałeś nam, że radość, jaka czeka nas na koniec, pozwala nam wytrzymać Krzyż. W swej przepełnionej miłością dobroci poprosiłeś nas nawet, aby wszyscy obciążeni i utrudzeni przychodzili do Ciebie, gdzie znajdą spoczynek dla swoich dusz. Zatem wezmę mój krzyż, Panie Jezu! Ach, jak bardzo musimy Cię kochać!"
  
Abp Fulton J. Sheen ze Wstępu
 
  
 
Zobacz inne książki autora: Abp Fulton J. Sheen
WDS
1370

Opis

Format
114x165
Autor
Abp Fulton J. Sheen
Oprawa
miękka
Ilość stron
74

Zapytaj o produkt

pola oznaczone gwiazdką(*) są wymagane

 

Zobacz także

Opinie

Dodaj opinię

Abp Fulton J. Sheen - Droga Krzyżowa - abp Fulton J. Sheen - oprawa miękka

Dodaj opinię