Kategorie add

Szybki kontakt

Szybki kontakt


Nowe produkty

Nowe produkty

Bestseller

Różaniec srebrny w pudełku - bursztyn naturalny - średnie paciorki 15-16 g

DAW-D04
165,00 zł
2 dni robocze
Stan magazynowy: Mała ilość.

 • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
 • Zwrot do 14 dni Zwrot do 14 dni
 • Dostawa od 12.50 zł Dostawa od 12.50 zł
  ?
  Sposób dostawy Czas realizacji* Koszt
  InPost Kurier 1-2 dni 9,90 zł
  InPost Kurier (pobranie) 1-2 dni 14,90 zł
  Paczkomaty 1-2 dni od 11,50 zł
  Paczkomaty (pobranie) 1-2 dni od 14,90 zł
  Kurier DPD 1-2 dni 18,00 zł
  Kurier DPD (pobranie) 1-2 dni 20,00 zł
  Odbiór osobisty 1-2 dni -
  więcej informacji

"Różaniec to potężna broń. Używaj jej pewnie, a zaskoczą cię skutki" - święty Josemaria Escriva

Bursztyn to kopalniana żywica, która pochodzi z drzew iglastych. Istnieje szereg odmian kolorystycznych tego kamienia. Bursztyn może przybierać barwę zieloną, białą, czerwoną, czarną, niebieską oraz najczęściej spotykane: złotą i żółtą.

Znanych jest wiele nazw bursztynu. Grecy nadali mu nazwę elektron, co znaczy „świecący, biały”. Rzymianie nazywali go lyncurium, Egipcjanie – sokal, zaś słowiańska nazwa to jantar. Jednakże słowo „bursztyn” pochodzi z języka niemieckiego, a dokładniej jest pochodną określenia Bernstein, czyli „kamień, który się pali”.

Jest kamieniem cenionym w jubilerstwie, do tego celu najczęściej wykorzystuje się bursztyn bałtycki, choć na świecie obecnie znanych jest blisko 60 odmian tego kamienia.

Różaniec, który prezentujemy w niniejszej ofercie wykonany jest z bursztynu o barwie złotej. W połączeniu ze srebrnymi elementami: łączeniami oraz krzyżem prezentuje się wyjątkowo pięknie (próba srebra: 925). Każdy paciorek wykonany jest ręcznie, przez co różaniec nabiera wyjątkowości i niepowtarzalności. Paciorki ważą od 15 do 16 gramów i posiadają nieregularny kształt.

Poza walorami estetycznymi, warto zwrócić uwagę na wartość modlitwy różańcowej, która jest daleko bardziej godna podkreślenia. Oddawanie czci Matce Bożej oraz modlitwy za Jej wstawiennictwem są potężnym egzorcyzmem oraz sposobem wyproszenia łask dla siebie oraz swoich bliskich.

Różaniec zakupiony w naszym sklepie będzie wyjątkową pamiątką z okazji wielu uroczystości. Idealnie sprawdzi się jako prezent na dzień chrztu, I Komunii Świętej, bierzmowania, ślubu, prymicji, a także różnego rodzaju rocznic.

Do zakupu dodajemy piękne, eleganckie pudełko prezentowe w kolorze czerwonym. Dodatkowo dołączamy certyfikat potwierdzający pochodzenie i wartość różańca. 


Srebro: próba 925
Bursztyn
Waga srebra: do 5 gr
Masa: 15-16 g
Paciorki owalne: 6 x 9 mm (kształt paciorków nieregularny)

Zapytaj o produkt

pola oznaczone gwiazdką(*) są wymagane

 

Opinie

Dodaj opinię

Różaniec srebrny w pudełku - bursztyn naturalny - średnie paciorki 15-16 g

Dodaj opinię