Kategorie add

Szybki kontakt

Szybki kontakt


Nowe produkty

Nowe produkty

Promocja Bestseller

Stanisław Michalkiewicz - Niemcy, Żydzi i folksdojcze + Naziści i Szabesgoje

MICHALKIEWICZ-2

Ten pakiet zawiera

Stanisław Michalkiewicz - Niemcy, Żydzi i folksdojcze
45,00 zł
x 1
Stanisław Michalkiewicz - Naziści i Szabesgoje
49,00 zł
x 1
94,00 zł
84,60 zł Zniżka 10%

Zamiast 94,00 zł

Stan magazynowy: Wydłużony czas wysyłki.

 • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
 • Zwrot do 14 dni Zwrot do 14 dni
 • Dostawa od 12.50 zł Dostawa od 12.50 zł
  ?
  Sposób dostawy Czas realizacji* Koszt
  InPost Kurier 1-2 dni 9,90 zł
  InPost Kurier (pobranie) 1-2 dni 14,90 zł
  Paczkomaty 1-2 dni od 11,50 zł
  Paczkomaty (pobranie) 1-2 dni od 14,90 zł
  Kurier DPD 1-2 dni 18,00 zł
  Kurier DPD (pobranie) 1-2 dni 20,00 zł
  Odbiór osobisty 1-2 dni -
  więcej informacji

1. Stanisław Michalkiewicz - Naziści i Szabesgoje

W nowej, niezwykle brawurowej książce, Stanisław Michalkiewicz wchodzi na szczyty publicystycznego mistrzostwa. Pokazuje to co w polskiej polityce szokuje najbardziej. I to w swoim niepowtarzalnym i niedoścignionym stylu. Te teksty powinien znać na pamięć każdy Polak!

Fragmenty esejów:
Dzień Judaizmu polega na tym, iż duchowieństwo Kościoła rzymskokatolickiego w Polsce włącza się w propagowanie judaizmu, a więc zupełnie innej religii, a także żydowskiego przemysłu rozrywkowego.

Trudno mówić o jakichś „dniach judaizmu”. Bardziej pasowałaby do nich nazwa „dni judaszyzmu” – choćby z tego względu, że Pan Jezus ponownie jest wtedy sprzedawany – z tą różnicą, że tym razem chyba za cenę znacznie wyższą od 30 srebrników.

Program „repolonizacji”, będący w istocie programem renacjonalizacji gospodarki,nie pozostawia wątpliwości, że długofalowym celem Prawa i Sprawiedliwości jest przywrócenie w Polsce ustroju socjalistycznego, tyle że bez Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej.

Program 500+ jest sprzeczny z ideą wolności, bo w sposób trwały uzależnia obywateli od państwa, w dodatku zmuszając ich do popierania programu zwiększania dochodów budżetowych – ponieważ realizacja tego programu wymaga utrzymania wysokiego, a nawet rosnącego budżetu.

 
Okładka:   miękka
Stron:       368

2. Stanisław Michalkiewicz - Niemcy, Żydzi i folksdojcze

Najnowsza książka Stanisława Michalkiewicza pt. Niemcy, Żydzi i Folksdojcze porusza głównie kwestie dekadencji Polskich elit, tych politycznych ale również intelektualnych. Autor pokazuje skąd się bierze degeneracja "przewodników duchowych" i dlaczego za takowych się uważają. Ważnym tematem książki są też obce ingerencje z zewnątrz, próbujące kształtować politykę naszego państwa. Bezkompromisowość, dociekliwość i odwaga – te, a także wiele innych przymiotników można przypisać takiemu autorowi jak Stanisław Michalkiewicz. Książki tego autora od wielu lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem czytelników, doceniającym kunszt i pióro tego mistrza felietonu.

Zapytaj o produkt

pola oznaczone gwiazdką(*) są wymagane

 

Opinie

Dodaj opinię

Stanisław Michalkiewicz - Niemcy, Żydzi i folksdojcze + Naziści i Szabesgoje

Dodaj opinię