Kategorie add

Szybki kontakt

Szybki kontakt


Bestseller

Andrew McDonald - Dzienniki Turnera

TURNER
45,00 zł
2 dni robocze
Stan magazynowy: Duża ilość.

 • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
 • Zwrot do 14 dni Zwrot do 14 dni
 • Dostawa od 12.50 zł Dostawa od 12.50 zł
  ?
  Sposób dostawy Czas realizacji* Koszt
  InPost Kurier 1-2 dni 9,90 zł
  InPost Kurier (pobranie) 1-2 dni 14,90 zł
  Paczkomaty 1-2 dni od 11,50 zł
  Paczkomaty (pobranie) 1-2 dni od 14,90 zł
  Kurier DPD 1-2 dni 18,00 zł
  Kurier DPD (pobranie) 1-2 dni 20,00 zł
  Odbiór osobisty 1-2 dni -
  więcej informacji

Fenomen, który wpłynął na wyobraźnię

„Dzienniki Turnera” to książka z gatunku political fiction, napisana przez Andrew MacDonalda – naukowca z zakresu lotnictwa kosmicznego, wykładowcy uniwersyteckiego oraz autora wielu książek i artykułów. Publikacja stała się niezaprzeczalnym bestsellerem, który sprzedał się w tysiącach egzemplarzy.

Wizja upadku cywilizacji białego człowieka

MacDonald ukazuje świat pozbawiony jakichkolwiek zasad moralnych, w którym dekadencja i hołdowanie jedynie zwierzęcym instynktom prowadzi do kompletnego upadku cywilizacji białego człowieka. Książka przedstawia życie amerykańskiego społeczeństwa w czasach panowania skrajnie lewicowych ugrupowań, przyczyniających się do demilitaryzacji Ameryki, co w efekcie skutkuje licznymi atakami ze strony nie-Białych.
W tej degrengoladzie widać jednak promyk nadziei, jest nią Organizacja, której celem jest obalenie znienawidzonego Systemu i na gruzach amerykańskiego społeczeństwa odbudowanie dumy białego człowieka.

„Dzienniki Turnera” widziane przez pryzmat obecnych czasów

Świat czterdzieści, dwadzieścia, a nawet pięć lat temu był zupełnie różny niż dziś. To, co obecnie dzieje się na ulicach amerykańskich miast, cały ruch Black Lives Matter, działania propagowane ze strony korporacji w obronie „świeckiego świętego” George’a Floyda to aberracja, z którą trudno mi w sposób kulturalny skomentować. Dlatego też w dzisiejszych czasach wymowa Dzienników Turnera jest zupełnie inna. Sceny przedstawiające murzyńskich degeneratów prześladujących białych, Bogu ducha winnych mieszkańców amerykańskich miast, nie są już książkową fikcją Pierce’a, to smutny obraz transmitowany na cały świat za pośrednictwem mediów głównego nurtu oraz portali społecznościowych.
- wydawca Tomasz Grzegorz Stala

Autor, pisząc swą książkę prawie pół wieku temu, w dokładny sposób przewidział, jak zmieni się życie nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale jak się okazało również w innych częściach świata. Obecnie propagowane lewicowe poglądy, niestety w dość dosadny sposób odwzorowują rzeczywistość z książki. Przesłanie płynące z „Dzienników Turnera”, stało się w perspektywie obecnych czasów niezwykle wymowne i prawdziwe.

Opis

Format
148 x 210 mm
Autor
Andrew McDonald
Liczba stron
332

Zapytaj o produkt

pola oznaczone gwiazdką(*) są wymagane

 

Opinie

Dodaj opinię

Andrew McDonald - Dzienniki Turnera

Dodaj opinię