Kategorie add

Szybki kontakt

Szybki kontakt


Nowe produkty

Nowe produkty

Bestseller

Wojciech Sumliński - Niebezpieczne związki Andrzeja Leppera

182
32,00 zł
2 dni robocze
Stan magazynowy: Mała ilość.

 • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
 • Zwrot do 14 dni Zwrot do 14 dni
 • Dostawa od 12.50 zł Dostawa od 12.50 zł
  ?
  Sposób dostawy Czas realizacji* Koszt
  InPost Kurier 1-2 dni 9,90 zł
  InPost Kurier (pobranie) 1-2 dni 14,90 zł
  Paczkomaty 1-2 dni od 11,50 zł
  Paczkomaty (pobranie) 1-2 dni od 14,90 zł
  Kurier DPD 1-2 dni 18,00 zł
  Kurier DPD (pobranie) 1-2 dni 20,00 zł
  Odbiór osobisty 1-2 dni -
  więcej informacji

Kto naprawdę zabił Andrzeja Leppera?

Odkrywanie sekretów salonów łączących najważniejszych ludzi ze świata polityki to główna myśl kolejnej książki Wojciecha Sumlińskiego. W prezentowanej pozycji autor zajął się zagadkowymi okolicznościami śmierci Andrzeja Leppera — lidera Samoobrony.

Wojciech Sumliński swoje książki o polityce pisze w sposób trafny i rzeczowy, czym zasłużył sobie na powszechne uznanie. W swojej książce zatytułowanej: "Niebezpieczne związki Andrzeja Leppera. Kto naprawdę go zabił" przybliżył życiorys wspomnianego polityka. Wojciech Sumliński włożył ogrom pracy podczas badania skomplikowanych relacji powiązanych z samobójczą śmiercią Leppera osób, by dotrzeć do nieznanych dotąd okoliczności. Książka to spis wydarzeń, które wydarzyły się naprawdę, a które są tak trudne do pojęcia, że dla niektórych mogłyby być zmyślone. W książce Wojciecha Sumlińskiego poruszane zostały niebezpieczne koneksje Leppera z najważniejszymi politykami i służbami specjalnymi z Polski, Rosji i Ukrainy. Nie brakuje również politycznych porachunków i gry na najwyższym szczeblu. "Niebezpieczne związki Andrzeja Leppera" odkrywają prawdę, której wielu się domyśla, ale jak dotąd, nikt nie zadał sobie trudu, by ją ujawnić.

Wojciech Sumliński Wojciech Sumliński to polski dziennikarz i publicysta urodzony w Warszawie w 1969 roku. Absolwent psychologii na Akademii Teologii Katolickiej, związany wcześniej z "Życiem", "Gazetą Polską" i "Wprost". Autor cyklicznego programu "Oblicza prawdy" o działaniach SB i reportaży telewizyjnych. Wielu czytelników docenia pozycje, które pisze Wojciech Sumliński. Książki tego autora nierzadko poruszają trudne tematy, których inni wolą unikać.

9788394293468

Opis

Autor
Wojciech Sumliński

Zapytaj o produkt

pola oznaczone gwiazdką(*) są wymagane

 

Opinie

Dodaj opinię

Wojciech Sumliński - Niebezpieczne związki Andrzeja Leppera

Dodaj opinię