Szybki kontakt
-
ul. Wesoła 36
42-202 Częstochowa
Polska
Sanctus - 34 300 00 88
- kontakt@sanctus.com.pl
Pakiet - Kościół w kryzysie
Pakiet Kościół w kryzysie naprowadzić ma czytelnika na przyczyny złej kondycji, w jakiej znajduje się obecnie Owczarnia Chrystusowa. Książki ukazują wpływ modernizmu i masonerii na Kościół, a także przestrzegają przed zgubnymi konsekwencjami obecnie praktykowanego „ekumenizmu”.
Papież Franciszek i mafia z Sankt Gallen - Paweł Chmielewski
Jakie zmiany sukcesywnie wprowadzane są w Kościele katolickim? Jak wpłynąć mogą one na dalsze losy wspólnoty i jej wiernych? Kto stoi za rewolucją w Kościele?! W książce Papież Franciszek i mafia z Sankt Gallen Paweł Chmielewski ukazuje następstwa wojny wymierzonej w wiarę i jej doktrynalne założenia!
Jak postrzegać zachowanie Papieża Franciszka?
Następstwa Soboru Watykańskiego II uwidaczniają się w życiu Kościoła w coraz większym stopniu, a zuchwałe posunięcia obecnej głowy Kościoła, objawiające się m.in. uczestniczeniem Papieża w obrzędach ku czci Pachamamy, nie sprzyjają zapewne odbudowywaniu jego tradycyjnych wartości. Należy także wspomnieć o wciąż rosnącym w siłę przeświadczeniu, że wszystkim religiom przyświeca ten sam cel i że każda religia wyznaje tę samą prawdę, tylko na inny sposób. Obecne wydarzenia sprawiają wrażenie, jakoby Kościół przestał nawracać pogan, a nawet sam zaczął być „nawracany”!
Wielka Zdrada. Przemyślenia o destrukcji Mszy Świętej - Hugh Ross Williamson
Hugh Ross Williamson w swojej książce Wielka zdrada zwraca uwagę na to, jak poważne zmiany w liturgii poczyniła reforma wprowadzona w efekcie II Soboru Watykańskiego. Msza Święta zubożała o szereg istotnych elementów, a odprawianie jej w językach narodowych i ustawienie kapłana w stronę do ludu umniejszyło jej doniosłości. Komu zależało na tym, aby okraść Mszę Świętą z jej bogactw?
Zagrożenie względem Kościoła to efekt długofalowego, zamierzonego planu przesiąknięcia wspólnoty katolickiej marksizmem i masonerią – obecnie wiele wysokich kościelnych stanowisk zajmowane jest przez przedstawicieli tychże środowisk! Nic więc dziwnego, że Kościół zmierza do autodestrukcji!
Hugh Ross Williamson sięga także do bardziej odległej przeszłości i przedstawia przed czytelnikiem, jak we wcześniejszych stuleciach próbowano odejść od doktryny Kościoła – mowa tutaj o wystąpieniach Lutra, Cranmera, czy Kalwina.
Obrona wiary w obliczu współczesnych herezji Tom I - John R. T. Lamont, Claudio Pierantoni
Publikacja składa się ze zbioru pism wysyłanych do Papieża Franciszka od zaniepokojonych wiernych. Dzieło swoją przedmową wzbogacił arcybiskup Carlo Maria Vigano.
„Od momentu, kiedy Jorge Bergoglio przemówił z loży Bazyliki Świętego Piotra, do dnia dzisiejszego Katolicy są wciąż zakłopotani i wprowadzani w osłupienie wieloma działaniami i słowami Papieża. Międzynarodowa grupa kapłanów i uczonych niewyrażających zgody na rozprzestrzenianie błędów (niezależnie od ich źródła czy domniemanego usprawiedliwienia) stworzyła dokumenty składające się z pytań, wezwań, krytyki i ostatecznie oskarżeń: „Dubia” Czterech Kardynałów, Teologiczna Krytyka w „Amoris Laetitia”, „Correctio filialis de haeresibus propagatis” autorstwa 62 osób, „Otwarty list Biskupów Kościoła Katolickiego” oraz „Wezwanie kardynałów i protest przeciwko świętokradczym działaniom papieża Franciszka”. Te historyczne interwencje, powodujące poruszenie na całym świecie od chwili pojawienia się, otrzymały wsparcie tysięcy zatroskanych Katolików i zostały zebrane w całościowym wydaniu dla dobra wszystkich, którzy szukają przystąpienia do „wiary raz tylko przekazanej świętym” (List Judy 3). Sześć dokumentów uzupełniono wyborem ważnych artykułów i wywiadów. Wszystko stanowi krytykę, obronę lub rozwinięcie oceny postępowania papieża Franciszka”.