Kategorie add

Szybki kontakt

Szybki kontakt


Nowe produkty

Nowe produkty

Bestseller

Stanisław Krajski - Gietrzwałd, niepodległość i masoneria

433
35,00 zł
Stan magazynowy: Duża ilość.

 • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
 • Zwrot do 14 dni Zwrot do 14 dni
 • Dostawa od 12.50 zł Dostawa od 12.50 zł
  ?
  Sposób dostawy Czas realizacji* Koszt
  InPost Kurier 1-2 dni Od 9,90 zł
  InPost Kurier (pobranie) 1-2 dni Od 14,90 zł
  Paczkomaty 1-2 dni Od 11,50 zł
  Paczkomaty (pobranie) 1-2 dni Od 14,90 zł
  Kurier DPD 1-2 dni Od 14,00 zł
  Kurier DPD (pobranie) 1-2 dni Od 16,90 zł
  Odbiór osobisty 1-2 dni -
  Kurier DHL / Fedex 3-7 dni Zal. od wagi paczki

O czym opowiada książka Stanisława Krajewskiego „Gietrzwałd, niepodległość i masoneria”?

Dzieło jest poświęcone przede wszystkim Matce Bożej – temu, w jaki sposób Ona sama, jak i Jej objawienia odbierane są w świecie katolików. Publikacja porusza również okoliczności, w jakich Matka Boża została ustanowiona Królową Polski. Mowa tutaj przede wszystkim o ślubach lwowskich, na których to król polski Jan Kazimierz przekazał Polskę pod opiekę Maryi. Meritum publikacji jest objawienie Matki Boskiej w Gietrzwałdzie – jedyne oficjalnie uznane przez Kościół objawienie w Polsce. „Gietrzwałd, niepodległość i masoneria” skupia się zarówno na opisie przebiegu objawień, jak i ich interpretacji. W publikacji możemy znaleźć także rozdział poświęcony przemyśleniom Grzegorza Brauna na temat tego wydarzenia.

„Gietrzwałd, niepodległość i masoneria” – książka religijna dla każdego z nas

Dzieło wybitnego polskiego filozofa Stanisława Krajewskiego dostępne w naszej księgarni katolickiej zaciekawi zarówno młodzież, jak i osoby starsze – publikacja porusza bowiem kwestie związane nie tylko z samym objawieniem Matki Boskiej, ale również z kontrowersjami, jakie towarzyszyły temu wydarzeniu – mowa przede wszystkim o późniejszym przekazywaniu i publikowaniu słów Maryi – jeden z cytatów dokładnie opisuje, w jak niechlubny sposób tego dokonywano:

„Objawienie Matki Bożej w Gietrzwałdzie jest najbardziej znanym polskim, maryjnym objawieniem. Mówi się, że jest to jedyne uznane oficjalnie przez Kościół objawienie w Polsce. Napisano na jego temat wiele książek, broszur i artykułów. Gdy je przeczytamy, nasze zdziwienie, a potem przerażenie, budzi fakt, że są pełne sprzeczności, że samo objawienie prezentowane jest w różnych wersjach (np. w jednej publikacji konkretna wypowiedź Matki Bożej brzmi tak, a w innej publikacji inaczej)”.

Stanisław Krajewski – nasz pośrednik z Maryją

Ceniony polski filozof Stanisław Krajewski dzięki swej twórczości ukazuje nam to, co Matka Boża chciała przekazać podczas swoich objawień – autor podkreśla, jak wiele Jej obecność wniosła do narodu polskiego i jak wiele Jej zawdzięczamy. „Gietrzwałd, niepodległość i masoneria” to książka religijna, którą warto przeczytać przede wszystkim zważywszy na jej unikalny charakter i ciekawą, intrygującą tematykę.

 

433

Opis

Format
165x236
Autor
Stanisław Krajski
Oprawa
miękka
Ilość stron
116

Zapytaj o produkt

pola oznaczone gwiazdką(*) są wymagane

 

Opinie

Dodaj opinię

Stanisław Krajski - Gietrzwałd, niepodległość i masoneria

Dodaj opinię