Kategorie add remove

Szybki kontakt

Szybki kontakt


Nowe produkty

Nowe produkty

Biblia audio. Superprodukcja Stary i Nowy Testament

10468
149,00 zł
do 10 dni roboczych
Stan magazynowy: Produkt chwilowo niedostępny.

 • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
 • Zwrot do 14 dni Zwrot do 14 dni
 • Dostawa od 12.50 zł Dostawa od 12.50 zł
  ?
  Sposób dostawy Czas realizacji* Koszt
  InPost Kurier 1-2 dni 9,90 zł
  InPost Kurier (pobranie) 1-2 dni 14,90 zł
  Paczkomaty 1-2 dni od 11,50 zł
  Paczkomaty (pobranie) 1-2 dni od 14,90 zł
  Kurier DPD 1-2 dni 18,00 zł
  Kurier DPD (pobranie) 1-2 dni 20,00 zł
  Odbiór osobisty 1-2 dni -
  więcej informacji
„Biblia Audio – superprodukcja” - Stary i Nowy Testament to nagranie z udziałem 10 000 osób, 480 aktorów, tła dźwiękowe rejestrowane w Izraelu, ponad 3 miliony pobrań i odsłuchań Nowego Testamentu, ponad 2 lata pracy – zakończono nagrania do największego słuchowiska w Europie. „Biblia Audio – superprodukcja” to realizacja, w której biorą udział największe polskie gwiazdy, aktorzy amatorzy, muzycy, duchowni. 
 
„Biblia Audio – superprodukcja”, czyli Stary i Nowy Testament to największy audiobook w Europie, w którego tworzenie włączyli się czołowi polscy aktorzy. Prace nad słuchowiskiem rozpoczęły się w lutym 2015 roku.
 
Tła dźwiękowe, nagrania świątyń, ulic, ludzi, miast i pustyń, rejestrowano w Izraelu,
 
„Realizowaliśmy nagrania świątyń, pustyń, ulic, miast, ludzi. Bardzo chcieliśmy aby Biblia Audio była nasączona duchem miejsca,  w którym działy się opisywane wydarzenia. Oczywiście w sposób symboliczny – bo pojechaliśmy tam, gdzie po prostu jest w bezpiecznie. Już we wczesnej fazie planowania tej produkcji, wiedzieliśmy, że musimy pojechać po dźwięki, których nie można nagrać w studio, lub kupić w bibliotekach dźwiękowych” – opowiada Krzysztof Czeczot. 
 
W lipcu 2017 roku, podczas rocznicy Światowych Dni Młodzieży, w nagraniu do projektu wzięło udział 10 000 osób zgromadzonych w Tauron Arenie w Krakowie. Amatorzy brali również udział w nagraniu poszczególnych ról i psalmów. Współpraca osób niezwiązanych na co dzień ze środowiskiem artystami oraz profesjonalistów sprawia, że udźwiękowienie najważniejszej księgi świata jest projektem kulturalnym i społecznym. W projekt zaangażowała się również Anna Dymna, która wspólnie z podopiecznym fundacji „Mimo Wszystko” nagrała wzruszający Psalm V.
 
Najwyższej klasy efekty dźwiękowe i oryginalna muzyka autorstwa Adama Walickiego przenoszą słuchających w świat opowiadanych historii.

Format: 12 CD w formacie MP3
Czas trwania: 113 godz.
Pallottinum

Zapytaj o produkt

pola oznaczone gwiazdką(*) są wymagane

 

Opinie

Dodaj opinię

Biblia audio. Superprodukcja Stary i Nowy Testament

Dodaj opinię