Kategorie add

Szybki kontakt

Szybki kontakt


Carver Alan Ames - Niebo przemówiło

10711
34,90 zł
do 10 dni roboczych
Stan magazynowy: Wydłużony czas wysyłki.

 • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
 • Zwrot do 14 dni Zwrot do 14 dni
 • Dostawa od 12.50 zł Dostawa od 12.50 zł
  ?
  Sposób dostawy Czas realizacji* Koszt
  InPost Kurier 1-2 dni 9,90 zł
  InPost Kurier (pobranie) 1-2 dni 14,90 zł
  Paczkomaty 1-2 dni od 11,50 zł
  Paczkomaty (pobranie) 1-2 dni od 14,90 zł
  Kurier DPD 1-2 dni 18,00 zł
  Kurier DPD (pobranie) 1-2 dni 20,00 zł
  Odbiór osobisty 1-2 dni -
  więcej informacji
Wszyscy pragniemy, by Bóg dotknął naszych serc, oczekujemy z utęsknieniem Jego bliskości i słów, podczas codziennej modlitwy. Jeden z największych współczesnych mistyków, Carver Alan Ames, autor książki „Oczami Jezusa”, otrzymał niezwykły dar wyjątkowej bliskości Jezusa, Matki Bożej oraz Świętych Kościoła.

Najcudowniejsze przesłania, które usłyszał podczas rozmów z Panem oraz tymi, którzy czerpią radość ze szczęścia wiecznego, zapisał właśnie w tej książce. To przesłania nie tylko od samego Boga, ale także od świętych Archaniołów, Apostołów, Anny, Marii Magdaleny, Maksymiliana Kolbego i innych, którzy każdego dnia wspierają nas w niebie swoim wstawiennictwem. Te słowa pomogą ci umocnić się w wierze oraz zbudować trwałą więź z Jezusem.

"Książka ta stanowi wybór przesłań od trzech Archaniołów: św. Gabriela, św. Michała i św. Rafała. Dodatkowo zawiera ona wiele przesłań przekazanych mi przez różnych świętych. Czytając przesłania, zauważycie, że tylko części z nich towarzyszą cytaty z Pisma Świętego. To dlatego. że na początku Pan nie podpowiadał mi żadnych nawiązań, zaczął to czynić w grudniu 1995 roku. 
Przekazany mi fragment z Biblii czasem ma długość jednego lub dwóch wersów, a czasem tylko jednego lub dwóch słów z danego wersu. Niekiedy jest to połączenie dwóch lub trzech wersów z różnych ksiąg. Na początku posługiwałem się cytatami z Biblii Jerozolimskiej i Biblii Douay-Rheimsa, ale później zdecydowałem się na korzystanie jedynie z New American Bible, aby uniknąć niejasności.
Mam nadzieję, że każdy, kto przeczyta te przesłania, zostanie dotknięty łaską Bożą, a święci w niebie poprowadzą go ku głebszej relacji z Panem."

Wstęp do książki "Niebo przemówiło"
Alana Amesa
Esprit
978-83-65847-71-3

Opis

Format
143x205
Autor
Carver Alan Ames
Oprawa
miękka
Ilość stron
722

Zapytaj o produkt

pola oznaczone gwiazdką(*) są wymagane

 

Opinie

Dodaj opinię

Carver Alan Ames - Niebo przemówiło

Dodaj opinię