Kategorie add

Szybki kontakt

Szybki kontakt


Nowe produkty

Nowe produkty

Ewa Makulec - Totus Tuus Św. Ludwik Maria Grignion de Montfort mistrz duchowy św. Jana Pawła II - DVD

11028
29,99 zł
2 dni robocze
Stan magazynowy: Mała ilość.

 • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
 • Zwrot do 14 dni Zwrot do 14 dni
 • Dostawa od 12.50 zł Dostawa od 12.50 zł
  ?
  Sposób dostawy Czas realizacji* Koszt
  InPost Kurier 1-2 dni 9,90 zł
  InPost Kurier (pobranie) 1-2 dni 14,90 zł
  Paczkomaty 1-2 dni od 11,50 zł
  Paczkomaty (pobranie) 1-2 dni od 14,90 zł
  Kurier DPD 1-2 dni 18,00 zł
  Kurier DPD (pobranie) 1-2 dni 20,00 zł
  Odbiór osobisty 1-2 dni -
  więcej informacji

FILM dokmentalny (DVD video) - 45 min pokazujący życie i misję św. Ludwika z Montfort w nawiązaniu do TOTUS  TUUS bł.  Jana Pawła II. Z okazji 50. rocznicy kanonizacji  Św. Ludwika Grignion de Montfort  w 1997 r.


Św. Jan Paweł II w liście do rodziny montfortańskiej napisał m.in.:

Drodzy Bracia i Siostry wielkiej rodziny montfortańskiej (...)  zobowiązuję was, abyście pomnażali to dobro, gdyż nie powinno się go skrywać. W nauczaniu waszego fundatora odnajdujemy tematy, będące przedmiotem medytacji całego Kościoła. Obejmuje ono drogę do prawdziwej Mądrości, którą powinno się wskazać tylu młodym, poszukującym sensu i modelu życia.


Film został nagrodzony w Konkursie Towarzystwa Uniwersyteckiego FIDES et Ratio na Uniwersytecie Kard. Stefana Wyszyńskiego w Warszawie nagrodą Ks. Arcybiskupa Henryka Muszyńskiego Prymasa Seniora oraz nagrodą Instytutu Papieża Jana Pawła II.

Film nominowany do nagrody Feniks

„W historii zbawienia wielką rolę odgrywają kobiety, spełniając misję tak w Starym, jak i w Nowym Testamencie. Przewodzi im charyzmat Matki Bożej, która towarzyszy nie tylko misji swojego Syna, ale nadal „pisze" historię zbawienia przy współpracy wielu ludzi. Należy do nich św. Ludwik Maria Grignion de Montfort, który podał istotę więzi z Matką Bożą w książce Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny. Zawarte tam przesłanie formowało przyszłego Jana Pawła II, który jako pracownik fabryki sody nie rozstawał się z Traktatem. Godnym polecenia jest zaznajomienie się z filmem Ewy Makulec, ukazującym misję maryjnego herolda". 

bp Antoni Długosz


"Film przybliża postać św. Ludwika Marii Grignion de Montfort, który prowadzi do zawierzenia się Matce Bożej, byśmy i my za przykładem św. Jana Pawła II mogli chociaż nieśmiało i w pokorze powtórzyć Totus Tuus".

Ks. prał. Wincenty Kochanowski


Pokój i dobro! Oglądałam nagrany przez Panią film o św.Ludwiku Grignion de Montfort i chcę Pani podziękować za to dzieło. Uważam, że jest to coś wspaniałego. Mówi Pani o nim z wielkim wyczuciem jego ducha i posłannictwa, z wdzięcznością za jego dzieło, które trwa w Kościele. Dziękuję za to. Ten film to nieodzowna pomoc dla kogoś kto chce żyć duchem św. Ludwika na wzór bł. Jana Pawła II. 

Z wyrazami szacunku

Bożena Brandenburg

Ewa Makulec

Opis

Autor
Ewa Makulec

Zapytaj o produkt

pola oznaczone gwiazdką(*) są wymagane

 

Opinie

Dodaj opinię

Ewa Makulec - Totus Tuus Św. Ludwik Maria Grignion de Montfort mistrz duchowy św. Jana Pawła II - DVD

Dodaj opinię