Kategorie add

Szybki kontakt

Szybki kontakt


Nowe produkty

Nowe produkty

Historia Polski

Podkategorie

Jest 198 produktów.

Sortuj wg:

Każdy obywatel Polski, chcąc nazwać się prawdziwym patriotą, powinien znać historię swego kraju. Nie jest tajemnicą, że wiele faktów historycznych zostało przez lata zatajanych bądź fałszowanych. Wszechobecna propaganda sprawiła, iż jeśli nie szukamy samodzielnie odpowiedzi na pewne pytania i wątpliwości, żyjemy, wierząc w kłamstwa.

W księgarni Sanctus znajdą Państwo wartościową literaturę, która odporna jest na propagandę i zakłamanie. Nasi Czytelnicy nie znajdą tu kłamstwa wszechobecnego niemal na każdym kroku, gdy poruszamy się wśród mediów jedynie głównego nurtu. Prawdziwa historia naszej Ojczyzny jest dla nas kwestią priorytetową, dokładamy wszelkich starań, aby dotarła ona do jak najszerszego grona odbiorców.

Oferta księgarni Sanctus w kategorii historia Polski w głównej mierze oscyluje wokół współczesnej historii Polski, tego jak na obecny jej kształt wpłynęły lata niemieckiej i komunistycznej okupacji, proponujemy także publikacje ujawniające rzeczywisty stan polskich elit i ich poskomunistyczne proweniencje. Na sercu leży nam także los Żołnierzy Wyklętych, z którymi bezpardonowo rozprawił się komunistyczny walec, eliminując ich fizycznie – zakopując w bezimiennych grobach – oraz usuwając pamięć o nich z przestrzeni publicznej. W księgarni Sanctus możecie nabyć publikacje ukazujące prawdziwe biografie Żołnierzy Niezłomnych, którym dziś przywraca się dobre imię.

Historia Polski to także ludzie, dlatego obok publikacji opisujących przełomowe wydarzenia w historii naszego kraju, oferujemy także liczne biografie osób, które złotymi zgłoskami zapisały się w dziejach Polski – prawdziwych patriotów (mężów stanu, królów, żołnierzy, naukowców, świętych), oraz losy tych, którzy przyczynili się do upadku Polski.