Kategorie add

Nowe produkty

Nowe produkty

Andrea Tornielli - Śledztwo w sprawie Całunu

10230
25,00 zł
Stan magazynowy: Tymczasowo niedostępne.

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 24,90 zł

Całun Turyński to fascynująca zagadka. Ta "ikona", a raczej "relikwia" - jak wyraził się Jan Paweł II - od wieków otaczana czcią, nosi ślady męki i śmierci Jezusa. Od ponad wieku Całun jest też przedmiotem badań naukowych: fotografuje się go, bada, powiększa, analizuje, poddaje datowaniu węglem radioaktywnym, opracowuje trójwymiarowe wizualizacje.

Co na pewno wiemy o tym tajemniczym Wizerunku, który przyciąga do siebie miliony osób? Czy istnieją dowody potwierdzające jego autentyczność? Andrea Tornielli, podążając śladem historycznych dokumentów, świadectw i badań naukowych, a także uważnej lektury Ewangelii, odpowiada na te i na wiele innych pytań, prowadząc czytelnika ku największej tajemnicy skrywanej przez Całun...

Andrea Tornielli jest watykanistą i dziennikarzem dziennika "Il Giornale". Opublikował wiele książek o tematyce historycznej i religijnej, które przełożono na liczne języki. W Polsce dotychczas ukazały się m.in.: Papieże i wojna; Ratzinger, strażnik wiary; Zmartwychwstanie: tajemnice, legendy i prawda; Dziecię Jezus: tajemnice, legendy i prawda o narodzeniu, które zmieniło bieg historii; Tajemnica Ojca Pio i Karola Wojtyły; Santo Subito.


Zobacz inne książki autora: Andrea Tornielli

10230

Opis

Format
145x200
Autor
Andrea Tornielli
Oprawa
twarda
Ilość stron
154

Zapytaj o produkt

pola oznaczone gwiazdką(*) są wymagane

 

Opinie

Dodaj opinię

Andrea Tornielli - Śledztwo w sprawie Całunu

Dodaj opinię