Kategorie add

Nowe produkty

Nowe produkty

Bestseller

Jarosław Szarek, Joanna Szarek - Kocham Polskę. Polskie Zwyczaje

11482
12,00 zł
Stan magazynowy: Stale niedostępne.

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 11,90 zł
Seria „Kocham Polskę"
to propozycja dla rodziców i dziadków, którzy swoim pociechom chcą przekazać wiedzę o Polsce, jej historii, tradycji, bohaterach i wielkich postaciach...
Tym razem zebraliśmy wiedzę o polskich zwyczajach, tradycjach i obrzędach, które podobnie jak historia oraz ojczysty język stanowią nasze przymioty narodowe, określając też tożsamość każdego Polaka. 
Książka ta w przystępny sposób opowiada o szczegółach wielu obrzędów, o miejscach, w których są one wyjątkowo mocno obecne, oraz o tym, skąd wzięły się na polskiej ziemi. 
Wiele zwyczajów, w których wyrastamy, jak choćby strojenie palm wielkanocnych czy malowanie pisanek, znamy dobrze z naszych domów, bo stanowią wciąż żywą tradycję. Ale są obrzędy powoli zanikające, a wraz z ich utratą każde następne pokolenie będzie uboższe. 
Wspólne czytanie i oglądanie barwnych, żywych ilustracji może być doskonałym sposobem rodzinnego spędzania wolnego czasu. Może też być inspiracją do odtworzenia w gronie najbliższych zamierających tradycji, co oprócz walorów edukacyjnych będzie stanowiło koloryt i tło radosnego dzieciństwa naszych pociech.
Rafael
11482

Opis

Format
205x285 mm
Autor
Jarosław Szarek, Joanna Szarek
Oprawa
miękka
Ilość stron
32

Zapytaj o produkt

pola oznaczone gwiazdką(*) są wymagane

 

Opinie

Dodaj opinię

Jarosław Szarek, Joanna Szarek - Kocham Polskę. Polskie Zwyczaje

Dodaj opinię