Kategorie add

Nowe produkty

Nowe produkty

Bestseller

Joël Pralong - Z nastolatkami o miłości. Rozmowy bez tajemnic

11580
20,00 zł
Stan magazynowy: Wydłużony czas wysyłki.

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 19,95 zł
Ta książka z pewnością trafi w twój gust. Jest prawdziwa i szczera, stanowi bowiem owoc licznych rozmów z nastolatkami. Znajdziesz tu wszystko - dosłownie, o co kiedykolwiek chciałeś się zapytać na temat miłości, seksu i seksualności, a wstydziłeś się lub zostałeś odesłany z kwitkiem.

Autor nie boi się konfrontacji z młodymi, nie unika „kłopotliwych" pytań czy spornych kwestii, słucha i  wchodzi w dyskusję, by dać jasne odpowiedzi. 
Kochać - co to właściwie znaczy? Dlaczego cierpimy z powodu miłości? Skąd brać wiarę w siebie? Po co jest ślub kościelny? Gdy ludzie się rozwodzą, czy Bóg się od nich odwraca? Dlaczego Kościół nie akceptuje pożycia przed ślubem? To tylko wycinek. O wiele więcej w samej książce.

"Gdybym mógł to usłyszeć, kiedy miałem 13 lat.." to westchnienie 19-latka po lekcji poświęconej kolejnym etapom miłości stało się iskrą, która spowodowała powstanie tej oto książki, drugiej po "Co gryzie nastolatka?"

Joel Pralong -  szwajcarski kapłan, który zajmuje się pomocą młodzieży dotkniętej problemami emocjonalnymi. Wspiera rodziny, które utraciły kogoś bliskiego wskutek tragedii samobójstwa. 


9788377977781

Opis

Format
14,0 x 20,5 cm
Autor
Joël Pralong
Oprawa
miękka
Ilość stron
168

Zapytaj o produkt

pola oznaczone gwiazdką(*) są wymagane

 

Opinie

Dodaj opinię

Joël Pralong - Z nastolatkami o miłości. Rozmowy bez tajemnic

Dodaj opinię