Kategorie add

Nowe produkty

Nowe produkty

Bestseller

Josh McDowell - Fundamenty wiary

11640

Jak przekazywać wiarę młodym w rodzinie i kościele

25,00 zł
Stan magazynowy: Tymczasowo niedostępne.

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 25,00 zł

CZY TWOJE DZIECI POTRAFIĄ OPRZEĆ SIĘ NEGATYWNEJ PRESJI WSPÓŁCZESNEJ KULTURY?


Co budzi twój niepokój jako rodzica, duszpasterza czy nauczyciela? Czyż nie to, że nasze dzieci popadną w złe towarzystwo, w nałogi, lub dokonają niewłaściwych wyborów, co w konsekwencji przyniesie im cierpienie? To zagrożenie jest realne. Wszyscy je wyczuwamy. „I choć musimy się obawiać pokus, na jakie wystawiani są młodzi ludzie - wyjaśnia Josh McDowell - o wiele bardziej powinniśmy troszczyć się o to, w co wierzą nasze dzieci". Jak wynika bowiem z badań przeprowadzonych również w Polsce, młodzi ludzie, których wiara nie jest oparta na Słowie Bożym, są:

- 10,6 razy bardziej skłonni do zażywania narkotyków
- 5,5 razy bardziej skłonni do prób samobójczych
- 3,7 razy bardziej skłonni do sięgania po alkohol, aby się upić


W swojej najnowszej książce Josh McDowell przedstawia narzędzia, dzięki którym możemy wzmocnić fundamenty wiary naszych dzieci tak, aby miała ona widoczny wpływ na ich  życie. Proponuje rodzinom i wspólnotom kościelnym apologetykę opartą o więzi, czyli poświadczoną dowodami obronę wiary i biblijne wskazówki, jak wiara powinna wpływać na nasze więzi z innymi.

Fundamenty wiary prezentują czytelny plan ugruntowania młodych w więzi z Chrystusem, pomagają odnajdywać w niej odpowiedź na kluczowe życiowe pytania: Kim jestem? Dlaczego jestem tutaj? Dokąd zmierzam?


Josh McDowell podróżuje po całym świecie, poruszając problemy, z którymi boryka się współczesna młodzież. Przemawiał do ponad siedmiu milionów ludzi w 107 krajach, na ponad 700 uczelniach. Jest autorem lub współautorem ponad 100 książek. Najpopularniejsze z nich to Przewodnik apologetyczny, Więcej niż cieśla, Jak być bohaterem dla swoich dzieci czy wydany ostatnio Kod Leonarda da Vinci - w poszukiwaniu odpowiedzi. Josh wraz z żoną Dottie mieszka w Dallas w Teksasie. Mają czworo dzieci.


Zobacz inne książki autora: Josh McDowell

 

 

9788370304935

Opis

Format
153x228
Autor
Josh McDowell
Oprawa
miękka
Ilość stron
288

Zapytaj o produkt

pola oznaczone gwiazdką(*) są wymagane

 

Opinie

Dodaj opinię

Josh McDowell - Fundamenty wiary

Jak przekazywać wiarę młodym w rodzinie i kościele

Dodaj opinię