Kategorie add

Nowe produkty

Nowe produkty

Miłujcie się! nr 4-2015

12843
"Trzeba kochać Chrystusa w ludziach, bo On tam jest spragniony miłości"
5,00 zł
Stan magazynowy: Tymczasowo niedostępne.

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 4,99 zł
W numerze:
– Artykuł „Świadek Zmartwychwstałego – Alicja Lenczewska”. Emerytowana nauczycielka Alicja Lenczewska zostawiła swoje duchowe zapiski zebrane w dwóch tomach: w Świadectwie i w Słowie pouczenia. Teksty te należą do pereł literatury religijnej.

– Na środku ulicy w Nowym Jorku w nocy bije się ponad 40 osób. Franciszkanin żegna się, wysiada z auta i ładuje się w sam środek bijącej się gromady. Zaczyna krzyczeć na całe gardło: „W imię Boże, przestańcie!”. W artykule „Jezus z Bronksu” przeczytamy o pracy franciszkanów w najbardziej niebezpiecznej dzielnicy Nowego Jorku.

– Coraz więcej osób ćwiczy jogę, twierdząc, że dla nich to tylko relaksujące ćwiczenia fizyczne i nie wiążą ich z określoną filozofią. Czy jest to możliwe? Artykuł „Czy joga to tylko ćwiczenia?”.

– W jaki sposób każdego dnia w roku możemy uzyskać odpust za dusze w czyśćcu cierpiące? O tym dowiemy się z artykułu: „Bezcenny dar dla cierpiących w czyśćcu”.

– Czym jest czystość? Czy można dziś w ogóle mówić, że czystość jest wartością? Artykuł Pana Jacka Pulikowskiego pt. „Przywrócić modę na czystość”.
Agape

Opis

Ilość stron
64

Zapytaj o produkt

pola oznaczone gwiazdką(*) są wymagane

 

Opinie

Dodaj opinię

Miłujcie się! nr 4-2015

"Trzeba kochać Chrystusa w ludziach, bo On tam jest spragniony miłości"

Dodaj opinię