Kategorie add

Szybki kontakt

Szybki kontakt


Promocja Tygodnia

oszczędż

249 zł 447.00 zł

O. Marcelo Rossi - Agape

13129

Seria: Metanoia

24,00 zł
Stan magazynowy: Czasowo niedostępne.

 • Bezpieczne płatnościBezpieczne płatności
 • Zwrot do 14 dniZwrot do 14 dni
 • Dostawa od 12.50 złDostawa od 12.50 zł
  ?
  Sposób dostawyCzas realizacji*Koszt
  InPost Kurier5-7 dniOd 9,90 zł
  InPost Kurier (pobranie)5-7 dniOd 14,90 zł
  Paczkomaty5-7 dniOd 11,50 zł
  Paczkomaty (pobranie)5-7 dniOd 14,90 zł
  Kurier DPD5-7 dniOd 14,00 zł
  Kurier DPD (pobranie)5-7 dniOd 16,90 zł
  Odbiór osobisty5-7 dni-
  Kurier DHL / Fedex7-11 dniZal. od wagi paczki

Superbestseller charyzmatycznego kapłana - niemal 8 mln sprzedanych egzemplarzy w Brazylii!

Agape to uczta, posiłek celebrowany przez pierwszych chrześcijan na pamiątkę Ostatniej Wieczerzy. Agape była okazją do spotkania ludzi bogatych i ubogich, którzy jednoczyli się w przyjaźni, braterstwie i miłości. W swojej najnowszej książce o. Marcelo Rossi odkrywa na nowo i uwypukla to pierwotne znaczenie słowa agape.

W charakterystycznym dla siebie, oryginalnym i lekkim stylu o. Marcelo udziela współczesnym wierzącym duchowych wskazówek opartych na nauce katolickiej, wykorzystując w tym celu nowoczesne środki przekazu, takie jak radio, telewizja i Internet. W Agape o. Marcelo posługuje się tym samym prostym, przejrzystym i pogodnym sposobem komunikacji, który uczynił z niego fenomen medialny naszych czasów. Autor przedstawia wybór motywów z Ewangelii według św. Jana zinterpretowanych przez pryzmat znaczenia Bożej miłości w świecie współczesnym.


O. Marcelo Rossi (ur. 1967) to popularny w Brazylii kapłan, lider katolickiego ruchu charyzmatycznego w tym kraju. Jest zwolennikiem większego wykorzystywania muzyki w liturgii; sam nagrał wiele płyt, często pojawia się także w radiu i telewizji, zagrał również w dwóch filmach poruszających tematy religijne. Wszystkie wpływy przeznacza na katolickie organizacje charytatywne oraz na potrzeby własnej parafii. Kilka książek, jakie do tej pory wydał, w jego rodzimej Brazylii rozeszło się w milionowych nakładach.


WYRÓŻNIENIE FENIKS 2013 w kategorii seria wydawnicza
uzasadnienie: Wszyscy ludzie starający się naśladować ewangeliczny styl Jezusowego życia potrzebują na tej drodze wsparcia. Ta seria książek stanowi właśnie takiego rodzaju pomoc. Jej autorzy należą do najwybitniejszych współczesnych mistrzów duchowości. Prowadzą czytelników przez meandry i problemy współczesności, gubiącej z wielu powodów swoją więź z Bogiem.


Zobacz wszystkie książki z serii: Metanoia
Zobacz wszystkie książki autora: o. Marcelo Rossi

Opis

Format
120 x190 mm
Autor
O. Marcelo Rossi
Oprawa
miękka
Ilość stron
148

Zapytaj o produkt

pola oznaczone gwiazdką(*) są wymagane

 

Opinie

Dodaj opinię

O. Marcelo Rossi - Agape

Seria: Metanoia

Dodaj opinię