Kategorie add

Nowe produkty

Nowe produkty

Bestseller

Bł. Anna Katarzyna Emmerich - Pasja

1405
Zawiera wizje z ostatnich tygodni przed Mękę aż do Wniebowstąpienia
18,00 zł
Stan magazynowy: Tymczasowo niedostępne.

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 18,00 zł

Scenariusz do najgłośniejszego na świecie filmu Mela Gibsona "Pasja" został opracowany głównie w oparciu o książkę "Pasja w wizji wielkiej mistyczki i stygmatyczki Anny Katarzyny Emmerich". Niniejsze wydanie "Pasji..." tym różni się od innych wydań "Pasji...", że niezależnie od pełnego opisu Drogi Krzyżowej Pana Jezusa, zostały dodatkowo zamieszczone nadprzyrodzone wizje A. K. Emmerich odnoszące się do wydarzeń z ostatnich tygodni poprzedzających Mękę oraz opisujące Zmartwychwstanie Pańskie aż do ostatnich chwil przed Wniebowstąpieniem.

Trzeba jednak pamiętać, że niniejsze edycje są tylko małym fragmentem, opisanego wyżej, ogromnego dzieła pt.: "Żywot i Bolesna Męka Pana Naszego Jezusa Chrystusa i Najświętszej Matki Jego Maryi wraz z Tajemnicami Starego Przymierza".

Film w opinii wielu duchownych i ekspertów świeckich, uważany jest za najlepszy o tematyce chrześcijańskiej w historii kinematografii, a wraz z książką za najskuteczniejsze narzędzia ewangelizacyjne w dwutysięcznej historii chrześcijaństwa.
Prefekt watykańskiej Kongregacji ds. Duchowieństwa kard. Dario Castrillon Hoyos zachęcał do obejrzenia tego filmu wszystkich księży, określając go jako "triumf sztuki i wiary, który zbliży ludzi do Boga".
O. Augustino Di Noia, członek watykańskiej Kongregacji Nauki Wiary, dodaje: "Dla wielu katolików, którzy obejrzą te sceny, Msza Św. nigdy już nie będzie taka, jak była".
"To jeden z najlepszych filmów, jakie w życiu widziałem" - podkreśla jeden z najwybitniejszych polskich biblistów, ks. Waldemar Chrostowski.

Ojciec Św. Jan Paweł II po obejrzeniu "Pasji" powiedział krótko: "Jest tak, jak było"


Zobacz inne książki autora: bł. Anna Katarzyna Emmerich

Arka
1405

Opis

Format
165x240
Autor
Bł. Anna Katarzyna Emmerich
Oprawa
miękka
Ilość stron
300

Zapytaj o produkt

pola oznaczone gwiazdką(*) są wymagane

 

Opinie

Dodaj opinię

Bł. Anna Katarzyna Emmerich - Pasja

Zawiera wizje z ostatnich tygodni przed Mękę aż do Wniebowstąpienia

Dodaj opinię