Kategorie add

Nowe produkty

Nowe produkty

Bestseller Bezpieczeństwo Polski 2020 - okładka przód
Przednia okładka książki Bezpieczeństwo Polski 2020 Jacka Hogi

Bezpieczeństwo Polski 2020. Pod redakcją Jacka Hogi

AD ARMA-15578
55,00 zł
Stan magazynowy: Tymczasowo niedostępne.

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 55,00 zł

Bezpieczeństwo Polski 2020. Pod redakcją Jacka Hogi

Jesteśmy silni, zwarci i gotowi. Takie wrażenie możemy odnieść obserwując oficjalne wydarzenia państwowe i doniesienia medialne dotyczące stanu bezpieczeństwa Polski. […]

A czy faktycznie jesteśmy bezpieczni?

Odpowiedź na to pytania wymaga spojrzenia z perspektywy autentycznie samodzielnej, za którą nie stoją partyjnej interesy i międzynarodowy kapitał. Perspektywy twardo osadzonej na gruncie historii, która pozwala na wyciąganie jak najbardziej aktualnych wniosków.

Zespół Fundacji Ad Arma

„Bezpieczeństwo Polski 2020” to odpowiedź Fundacji Ad Arma na pytanie o bezpieczeństwo naszego kraju w dobie narastających konfliktów międzynarodowych. Przedstawiony w niej zbiór raportów, to pierwsza w Polsce próba kompleksowego ujęcia stanu Sił Zbrojnych RP i ich potencjału obronnego. Książka uzupełnia pewną lukę, która powstała w debacie publicznej, w której o obronności naszego kraju mówi się niewiele.

W publikacji obok szczegółowych danych na temat uzbrojenia polskiej armii, poruszone zostały także kwestie kulturowych uwarunkowań potencjału obronnego Polski, podłoże geopolityczne oraz sprzeczne interesy państw na arenie międzynarodowej, co daje czytelnikowi szeroki kontekst sytuacji, w której znalazła się Polska. 

Format: 148x210

Ilość stron: 368

 

Dodaj opinię

Bezpieczeństwo Polski 2020. Pod redakcją Jacka Hogi

Dodaj opinię