Kategorie add

Nowe produkty

Nowe produkty

Bestseller

Różaniec srebrny w pudełku - srebrne owalne paciorki

DAW-D01


Srebro: próba 925
Waga srebra: 12-13 g
Paciorki owalne: 5 x 7 mm

179,00 zł
Stan magazynowy: Wydłużony czas wysyłki.

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 179,00 zł

"Różaniec to potężna broń. Używaj jej pewnie, a zaskoczą cię skutki" - święty Josemaria Escriva

Srebro jest stalowoszarym metalem od wieków znanym i cenionym jako metal szlachetny. Już 700 lat p.n.e. było używane jako waluta (stop srebra ze złotem). W późniejszym okresie monety zaczęto wytwarzać z czystego srebra.

Ten metal szlachetny prócz funkcji płatniczych ma także wartość estetyczną i użytkową. Wykorzystywano go do wyrobu biżuterii, sztućców, naczyń, a także medali.

Wykorzystywany w jubilerstwie posiada próbę 925, jest to stop srebra i miedzi. Dzięki stopom materiał jest bardziej wytrzymały, gdyż czyste srebro, a także złoto są nietrwałe i łatwo się kruszą.

Różaniec dostępny w niniejszej ofercie wykonany jest w całości ze srebra o próbie 925. Każdy z owalnych paciorków, składających się na prezentowany produkt, został wykonany w pracowni rękodzielniczej z dużą starannością. Waga metalu szlachetnego w przypadku prezentowanego różańca wynosi 12-13 gramów.

Ten srebrny różaniec jest nie tylko piękny, co można dostrzec na pierwszy rzut oka, ale także, właściwie wykorzystany, może być pomocą w uzyskaniu szczególnych łask. Modlitwa różańcowa jest potężnym egzorcyzmem. Cześć oddawana Matce Bożej skutecznie zbliża nas do Boga i pomaga wytrwać w cnotach. Za pośrednictwem Maryi mamy szansę wyprosić ogromne łaski dla swoich bliskich, dla siebie i świata.

Różaniec, który widzą Państwo w niniejszej ofercie, jest wspaniałym pomysłem na prezent dla samego siebie lub dla bliskiej osoby. Szczególnie polecamy jako podarek z okazji chrztu, I Komunii Świętej, bierzmowania, ślubu czy prymicji. Taki podarunek ma okazję stać się cenną pamiątką rodzinną lub osobistą.

Do każdego różańca dodajemy eleganckie prezentowe pudełko oraz certyfikat potwierdzający wartość i pochodzenie różańca.


Srebro: próba 925
Waga srebra: 12-13 g
Paciorki owalne: 5 x 7 mm

Dawit

Opis

Długość całkowita
49 cm
Średnica koralika
5 -7 mm (owalne)
Wymiary krzyżyka
3,5 x 1 cm
Waga srebra
13-14 g
Srebro próba
925

Zapytaj o produkt

pola oznaczone gwiazdką(*) są wymagane

 

Zobacz także

Opinie

Dodaj opinię

Różaniec srebrny w pudełku - srebrne owalne paciorki


Srebro: próba 925
Waga srebra: 12-13 g
Paciorki owalne: 5 x 7 mm

Dodaj opinię