Kategorie add

Szybki kontakt

Szybki kontakt


Nowe produkty

Nowe produkty

Bestseller

Obraz A4 z zawieszką - Trójca Przenajświętsza

SUMUS-19
25,00 zł
Stan magazynowy: Mała ilość.

 • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
 • Zwrot do 14 dni Zwrot do 14 dni
 • Dostawa od 12.50 zł Dostawa od 12.50 zł
  ?
  Sposób dostawy Czas realizacji* Koszt
  InPost Kurier 1-2 dni Od 9,90 zł
  InPost Kurier (pobranie) 1-2 dni Od 14,90 zł
  Paczkomaty 1-2 dni Od 11,50 zł
  Paczkomaty (pobranie) 1-2 dni Od 14,90 zł
  Kurier DPD 1-2 dni Od 14,00 zł
  Kurier DPD (pobranie) 1-2 dni Od 16,90 zł
  Odbiór osobisty 1-2 dni -
  Kurier DHL / Fedex 4-7 dni Zal. od wagi paczki

Nowy Obraz Trójcy Przenajświętszej - dzieło Richarda L. George'a zainspirowane opisem wizji siostry Łucji wizjonerki z Fatimy

Wymiary: 21 cm x 30 cm

Nagle całą kaplicę wypełniło niezwykłe światło i na ołtarzu ukazał się krzyż ze światła, który sięgał aż do sklepienia.W jaśniejszej częśc , u góry Krzyża, widać było postać mężczyzny od pasa w górę i Jego twarz. Na jego piersi widniała równie świetlista gołębica, a poniżej , przybity do krzyża wisiał jeszcze jeden człowiek.

Na wysokości pasa Ukrzyżowanego w przestrzeni zawieszony był Kielich i olbrzymia Hostia, na które spływały krople Krwi z twarzy Ukrzyżowanego i z rany na Jego piersi. Krople te spływały po Hostii i wpadały do Kielicha.

Pod prawym ramieniem Krzyża widziałam Najświętszą Maryję Pannę z Niepokalanym Sercem na dłoni To była nasza Pani z Fatimy ze swoim Niepokalanym Sercem w lewej dłoni bez miecza czy róż, ale z koroną cierniową i płomieniami... Pod lewym ramieniem (Krzyża) wielkie litery jakby przeźroczysta woda spływająca w dół ołtarza, tworzyły słowa: "Łaska i Miłosierdzie".Zrozumiałam, że została mi objawiona tajemnica Przenajświętszej Trójcy i otrzymałam natchnienie dotyczące tej tajemnicy którego jednak nie wolno mi wyjawić.

Misją Autora, podobnie jak każdego ochrzczonego chrześcijanina, jest przede wszystkim udział w dziele ewangelizacji Wszyscy wierzący są wezwani do dawania świadectwa o tym, że w Chrystusie Bóg Ojciec pojednał świat ze Sobą – on robi to poprzez sztukę.

Zainspirowany przez świętego Papieża Jana Pawła II i zachęcony jego apelem do artystów, Richard L. George prezentuje dzieła które mówią o odkupieniu i unoszą serce i umysł do Boga.Poprzez każdą modlitwę, każdy wybór, każde pociągnięcie pędzla pragnie stwarzać ludziom możliwości dostrzeżenia Bożej łaski i Bożego miłosierdzia.

Obraz o wymiarach A4.

Przygotowany na tekturze introligatorskiej. Papier kreda. Z tyłu znajduje się zawieszka, która umożliwia powieszenie na ścianie.

SUMUS

Zapytaj o produkt

pola oznaczone gwiazdką(*) są wymagane

 

Opinie

Dodaj opinię

Obraz A4 z zawieszką - Trójca Przenajświętsza

Dodaj opinię