Kategorie add

Nowe produkty

Nowe produkty

Bestseller

Wojciech Sumliński - Ksiądz

171
35,00 zł
Stan magazynowy: Mała ilość.

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 35,00 zł

Ksiądz – Historia zawierzenia silniejszego, niż nienawiść i śmierć
Czy w świecie, w którym ludzie na szczytach władzy zapomnieli, że otrzymali ją, by chronić, a nie niszczyć - jest miejsce na prawdę?
Czy w rzeczywistości, w której zapomniano, że jeżeli nawet życie jest najwyższą wartością powinniśmy zawsze postępować tak, jakby istniało coś więcej, niż tylko życie - jest miejsce na wiarę?
Czy tam, gdzie prawo stoi po stronie silniejszych, a niebezpieczne związki tronu i ołtarza stają się normą - jest miejsce na sprawiedliwość i miłość?
Niezwykła historia księdza Stanisława Małkowskiego, który marzył o pokoju, ale stał się symbolem walki, to napisany przez życie thriller pokazujący, że niewiele na tym świecie dzieje się tak, jak przewidujemy. To zapis nieprawdopodobnie prawdziwych wydarzeń odkrywających odpowiedzi na pytania dotąd bez odpowiedzi, odsłaniających szereg tajemnic III RP.
To historia inspirująca i niepokojąca…
Historia człowieka pokoju – człowieka wojny, człowieka zawierzenia, który pomimo wyroku śmierci, prześladowań i zakazu odprawiania Mszy Świętej, pozostał wierny Kościołowi, prawdzie i przesłaniu „czyń swoje nie patrząc końca”, by udowodnić, że nadzieja z Bogiem nie umiera nigdy.

9788394582913

Opis

Format
137x209
Autor
Wojciech Sumliński
Oprawa
miękka
Ilość stron
304

Zapytaj o produkt

pola oznaczone gwiazdką(*) są wymagane

 

Opinie

Dodaj opinię

Wojciech Sumliński - Ksiądz

Dodaj opinię