Kategorie add

Nowe produkty

Nowe produkty

Bestseller

Joanna Szarkowa - Kocham Polskę. Polskie legendy

29311
30,00 zł
Stan magazynowy: Tymczasowo niedostępne.

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 29,90 zł

Pięknie ilustrowana książka z serii „Kocham Polskę” wprowadza dzieci w świat naszych narodowych legend - czyli barwnych i przygodowych historii, z których możemy wyciągnąć wartościowe oraz pouczające treści. W połączeniu z uroczymi ilustracjami i kolorową edycją rozpalą wyobraźnię najmłodszych oraz z zachęcą ich do czytania i słuchania.

Legendy – opowieści najpierw przekazywane ustnie z czasem spisane są odzwierciedleniem najbardziej pierwotnych wyobrażeń o świecie naszych przodków. Takie opowieści wspaniale ukazują jak kształtował się nasz kraj i jak kształtowała się polska świadomość narodowość.

*

Bestsellerowa kolekcja Kocham Polskę to seria książek, w której autorzy starają się Czytelnikom przybliżać nasz piękny kraj. Tematyka poszczególnych książek jest zróżnicowana, dlatego pozwala by poznać Polskę z wielu stron. W serii znajdziemy książki, w których prezentowana jest historia naszego kraju, pojawiają się tytuły przedstawiające najbardziej znanych rodaków, najważniejsze wydarzenia oraz takie, z których dowiemy się wiele o polskiej przyrodzie czy miejscach, które w naszym kraju warto odwiedzić.

Rafael
29311

Opis

Format
200x290
Autor
Joanna Szarkowa
Oprawa
twarda
Liczba stron
80

Zapytaj o produkt

pola oznaczone gwiazdką(*) są wymagane

 

Opinie

Dodaj opinię

Joanna Szarkowa - Kocham Polskę. Polskie legendy

Dodaj opinię