Kategorie add

Nowe produkty

Nowe produkty

Bestseller

Różaniec 8 mm w pudełku - kamień naturalny - agat smocze oko różowy

DAW-020

agat smocze oko różowy

109,00 zł
Stan magazynowy: Wydłużony czas wysyłki.

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 109,00 zł

Agaty są kamieniami z bogatą historią, niezwykle cenione, piękne i możliwe do pozyskania jedynie naturalnymi metodami – wydobyciem z wnętrza skał.
Nazwa tego kamienia pochodzi od nazwy włoskiej rzeki Achates (dziś nosi ona nazwę Dirillo).
Od wieków agaty uważane były za kamienie o wielkiej wartości. Wykorzystywano je do tworzenia przeróżnych przedmiotów sztuki zdobniczej. Najbardziej znanym przedmiotem, gdzie został wykorzystany ten cenny kamień to kielich św. Wojciecha z przełomu IX i X wieku. Czas największego zachwytu nad agatem przypada na okres baroku. Przykładem znanego przedmiotu barokowego, wykonanego z wspomnianego kamienia jest sekretarzyk Jana III Sobieskiego.

Agaty są kamieniami o wielu barwach. Rozmaitość pasm kolorów zależy od domieszek mineralnych. Jednak dzięki ich porowatej strukturze można je barwić.

Niniejsza oferta dotyczy pięknego różańca wykonanego z kamienia w kolorze niebieskim. Ze względu na swoje naturalne pochodzenie, każdy paciorek jest wyjątkowy za sprawą różnorodnego ułożenia odcieni.

Piękny kolor niebieski, kolor Maryjny, przykuwa wzrok i cieszy serce przez odmawiane na każdym ze starannie wykonanych paciorków modlitwy.

Polecamy jako zakup dla siebie do odmawiania codziennych modlitw bądź na prezent dla bliskiej osoby. Idealnie sprawdzi się na okazje takie jak: chrzest, bierzmowanie, I Komunia Święta, ślub, rocznice lub wiele innych uroczystości.

Do każdego zamówienia dodajemy eleganckie pudełko.

Dawit
29322

Zapytaj o produkt

pola oznaczone gwiazdką(*) są wymagane

 

Opinie

Dodaj opinię

Różaniec 8 mm w pudełku - kamień naturalny - agat smocze oko różowy

agat smocze oko różowy

Dodaj opinię