Kategorie add

Nowe produkty

Nowe produkty

Bestseller

Joanna i Jarosław Szarkowie - Kocham Polskę. Poczet Wielkich Polaków

29645
30,00 zł
Stan magazynowy: Stale niedostępne.

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 29,90 zł

Bestsellerowa kolekcja „Kocham Polskę” to zaproszenie do podróży po Polsce i do poznania jej niezwykłych dziejów. Dzięki wysokim walorom edukacyjnym to wspaniałe kompendium wiedzy o naszym kraju może się stać dla przyszłego pokolenia znakomitą szkołą patriotyzmu.

Poczet wielkich Polaków przygotowany specjalnie na 1050-lecie chrztu Polski jest leksykonem wybitnych postaci tworzących naszą historię.

Książka prezentuje sylwetki prawdziwych patriotów – od najdawniejszych dziejów, aż po współczesność – z których każdy Polak może być dumny.

Wielcy Polacy to ci, dzięki którym żyjemy w wolnym i pięknym kraju – naukowcy, bohaterowie bitew, kapłani, biskupi, królowie i polski papież – bez nich nie byłoby Polski. Postacie nietuzinkowe, uczestnicy niesamowitych przygód – nieraz tajemniczych i do dziś zagadkowych. Oni dokonywali niewiarygodnych czynów, odznaczali się odwagą, bohaterstwem, a także mądrością i talentem.

Zapoznając dzieci z życiorysami naszych wielkich przodków, oddajemy im hołd, a przyszłe pokolenie uczymy miłości do ojczyzny.

Format (mm.) 210x297
Data wydania 2016
Rafael
29645

Opis

Oprawa
twarda
Ilość stron
119

Zapytaj o produkt

pola oznaczone gwiazdką(*) są wymagane

 

Opinie

Dodaj opinię

Joanna i Jarosław Szarkowie - Kocham Polskę. Poczet Wielkich Polaków

Dodaj opinię