Kategorie add

Nowe produkty

Nowe produkty

Bestseller Wtajemniczeni - okładka przód
Przednia okładka książki Wtajemniczeni Gary Allen
  • Wtajemniczeni - okładka przód
Przednia okładka książki Wtajemniczeni Gary Allen
  • Wtajemniczeni - okładka tył
Tylna okładka książki Wtajemniczeni Gary Allen

Wtajemniczeni – nie ważcie się mówić, że to spisek - Garry Allen

WTA-01

Książka Wtajemniczeni – nie ważcie się mówić, że to spisek obnaża pewne sekrety, które wielu wolałoby pozostawić za zasłoną milczenia. Gary Allen w sposób merytoryczny stara się podejść do wszelakich teorii spiskowych i wyciągnąć odpowiednie wnioski.

39,00 zł
Stan magazynowy: Duża ilość.

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 39,00 zł

Co znajdziemy w książce Wtajemniczeni – nie ważcie się mówić, że to spisek?

Wtajemniczeni – nie ważcie się mówić, że to spisek to książka odwołująca się do najbardziej tajemniczych teorii spiskowych. Na czym polegać ma Nowy Porządek Świata? Dzięki książce poznasz konkretne nazwiska wchodzące w skład międzynarodowego spisku! Są to ludzie piastujący ważne stanowiska w rządzie, instytucjach finansowych, czy mass mediach.


Uważa­my, że wiele spośród najważniejszych wydarzeń światowych jakie kształ­tują nasze losy zachodzi, ponieważ jakiś człowiek lub jacyś ludzie tak to zaplanowali. Gdybyśmy mieli do czynienia tylko z rachunkiem pra­wdopodobieństwa, połowa zdarzeń ważnych dla bytu naszego narodu byłaby dla Ameryki korzystna. Gdybyśmy mieli do czynienia z samą tylko niekompetencją, nasi przywódcy od czasu do czasu robiliby błąd na naszą korzyść. Spróbujmy dowieść, że w rzeczywistości mamy do czynienia nie ze zbiegiem okoliczności czy głupotą, lecz z planowaniem i bystrym myśleniem. Niniejsza książeczka traktuje o owym planowaniu i o owym bystrym myśleniu oraz o tym, jak określały one kształt polityki zagranicznej i wewnętrznej ostatnich sześciu administracji. Mamy na­dzieję, że przyczyni się to do wyjaśnienia pewnych spraw, które do tej pory wydawały się niewytłumaczalne oraz do ukazania w ostrym świetle obrazów zaciemnianych przez malarzy widoczków w środkach masowe­go przekazu.


Kto zamieszany jest w spisek na skalę światową?

Jaki wpływ na tworzenie rzeczywistości, w której żyjemy mają tacy superbogacze jak Rockefellerowie, Fordowie, czy rodzina Kennedych? Dlaczego tak uparcie bronią oni socjalizmu? W jaki sposób można przejąć kontrolę nad całą światową gospodarką? Komu tak naprawdę zależało na wprowadzeniu Systemu Rezerwy Federalnej w Stanach Zjednoczonych?Spotykamy w rewolucji bolszewickiej niektórych najbogatszych i najpotężniejszych ludzi na świecie, którzy finansują ruch utrzymujący, że jego rację bytu stanowi odebranie bogactw takim ludziom jak Rotszyldowie, Rockefellerowie, Schiffowie, Warburgowie, Morganowie, Harrimanowie i Milnerowie. Ludzie ci oczywiście nie boją się międzynarodowego komunizmu. Jedyną logiczną rzeczą będzie założenie, że jeśli go finansują i się go nie boją, to musi tak być dlatego, że go kontrolują. Czy może być inne sensowne wyjaśnienie? Pamiętajmy, że od ponad stu pięćdziesięciu lat rutynowym postępowaniem Rotszyldów i ich sojuszników jest popieranie obu stron w każdym konflikcie. Musicie mieć „przeciwnika”, jeżeli zamierzacie odbierać pieniądze od Króla. Polityka równowagi sił między Wschodem i Zachodem jest wykorzystywana jako jeden z głównych pretekstów dla socjalizowania Ameryki. Choć nie było to ich głównym celem, poprzez nacjonalizację Rosji wtajemniczeni kupili sobie ogromny kawał dóbr, wraz z prawem do minerałów, za jakieś 30 do 40 milionów dolarów.

Kilka słów od Pana Nikt:

Zobacz darmowy fragment książki Gary’ego Allena?

Aby zobaczyć fragment książki Wtajemniczeni – nie ważcie się mówić, że to spisek zobaczysz klikając tutaj.

Spis treści książki Wtajemniczeni – nie ważcie się mówić, że to spisek

Wstęp do polskiego wydania
Wstęp
Rozdział I Nie zawracajcie mi głowy faktami
Rozdział II Socjalizm – królewski szlak do władzy dla superbogaczy
Rozdział III Kto manipuluje pieniądzem?
Rozdział IV Finansowanie rewolucji bolszewickiej
Rozdział V Ustanowienie układu
Rozdział VI Rockefellerowie i czerwoni
Rozdział VII Nacisk odgórny i nacisk oddolny
Rozdział VIII To wy stanowicie odpowiedź

9788367142212

Opis

Format
135x195 mm
Oprawa
miękka
Ilość stron
176

Zapytaj o produkt

pola oznaczone gwiazdką(*) są wymagane

 

Zobacz także

Opinie

Dodaj opinię

Wtajemniczeni – nie ważcie się mówić, że to spisek - Garry Allen

Książka Wtajemniczeni – nie ważcie się mówić, że to spisek obnaża pewne sekrety, które wielu wolałoby pozostawić za zasłoną milczenia. Gary Allen w sposób merytoryczny stara się podejść do wszelakich teorii spiskowych i wyciągnąć odpowiednie wnioski.

Dodaj opinię