Kategorie add

Nowe produkty

Nowe produkty

Bestseller Wstań i idź dalej! - okładka przód
Przednia okładka książki Wstań i idź dalej! Hanna Zachoszcz

Wstań i idź dalej! Duchowa inspiracja do pokonywania zmęczenia w służbie życiu - Hanna Zachoszcz

POM-004
25,00 zł
Stan magazynowy: Mała ilość.

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 25,00 zł

Jeżeli potrzebujesz wsparcia i motywacji w pełnieniu ról: rodzinnych, zawodowych i społecznych, treść tej książki z pewnością będzie dla Ciebie pomocna. Jest ona kierowana do osób, które odczuwają zmęczenie w służbie innym ludziom. Ma charakter refleksyjny. Ukazana w niej wartość życia rozbudza pragnienie do dbania o tę wartość. W swojej treści zawiera wiele przykładów z życia codziennego autorki, mających odzwierciedlenie w konkretnych Ewangeliach. Stawiane czytelnikowi pytania zachęcają do dokonania większego niż dotychczas wglądu we własne życie, by w następstwie odnieść je do osobistej relacji z Panem Bogiem. Propozycja wykonania różnych ćwiczeń służy jako narzędzie rozwoju osobistego i duchowego, otwierając na podejmowanie nowych wyzwań w służbie ludziom.

Hanna Zachoszcz jest dyplomowanym andragogiem, doradcą zawodowym, coachem, certyfikowanym trenerem planowania kariery zawodowej programu: Spadochron. Jej życiowym powołaniem jest edukacja wspierająca rozwój osobisty i zawodowy osób dorosłych. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w przekazywaniu wiedzy w obszarze rehabilitacji społeczno-zawodowej.

Zauroczona rekolekcjami ignacjańskimi, które miały miejsce w połowie drogi jej życia, postrzega Biblię za główne narzędzie rozwoju człowieka w sferze osobistej i zawodowej. Dzięki temu jej życie nabrało głębszego sensu i znaczenia.

Pomoc
9788372560087

Opis

Format
14,5 x 21 cm
Autor
Hanna Zachoszcz
Oprawa
miękka
Ilość stron
204

Zapytaj o produkt

pola oznaczone gwiazdką(*) są wymagane

 

Zobacz także

Opinie

Dodaj opinię

Wstań i idź dalej! Duchowa inspiracja do pokonywania zmęczenia w służbie życiu - Hanna Zachoszcz

Dodaj opinię