Kategorie add

Nowe produkty

Nowe produkty

Bestseller

Serce Krzyża. Swięty Szarbel - Elias Turk

SUMUS-003
25,00 zł
Stan magazynowy: Mała ilość.

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 25,00 zł

Zimą często zdarzają się burze. Gromadzą się wówczas olbrzymie chmury, a grzmoty i błyskawice tworzą fenomenalny pokaz światła i dźwięku. Fascynujący spektakl zachwyca i jednocześnie przeraża. Uwolnione z nieba pioruny atakują ziemię i szaleją na wysokościach. Uderzają grzmoty: potężny dźwięk ukazuje nam naszą nicość w obliczu wielkości Stwórcy. Błyski światła i dźwięki rozdzierają niebo, ulewny deszcz zalewa zaś wszystko.

Świętość jest bardzo podobna do burzy. Mężczyźni i kobiety ze wszystkich zakątków świata decydują się powiedzieć ,,tak'' jedynemu i prawdziwemu Bogu. Gdziekolwiek i kiedykolwiek wezwani, podążają śladami Pana. Ich cnoty, w miarę jak wzrastają, tworzą razem niezwykły spektakl dźwięków, w którym słowo Boże odbija się echem, a cudowne światło to odblask Jezusa Chrystusa, Światła wiekuistego. Zjawisko to otwiera wieczne niebiosa i uwalnia ulewne deszcze łaski. Ktokolwiek szuka wstawiennictwa świętych, zostaje tą łaskę dotknięty. Co więcej, podczas gdy dźwięki i błyski burzy w jednej chwili przemijają, grzmoty i błyskawice świętości pozostają na zawsze!

Święty Szarbel Machluf był jednym z tych świętych, którzy mieli odwagę powiedzieć Bogu ,,tak'', choć był zwyczajnym, prostym człowiekiem, tak jak wielu innych ludzi. Jego milczenie wywołało potok słów. Zwykły chrześcijanin, którego wiara przetrwała trudy czasów i zrodziła potężny blask świętości, od końca XIX wieku wciąż promienieje na cały Kościół.

SUMUS
9788366020481

Opis

Autor
Elias Turk
Oprawa
miękka
Ilość stron
116

Zapytaj o produkt

pola oznaczone gwiazdką(*) są wymagane

 

Zobacz także

Opinie

Dodaj opinię

Serce Krzyża. Swięty Szarbel - Elias Turk

Dodaj opinię