Kategorie add

Nowe produkty

Nowe produkty

Bestseller Noc bluźnierstw - okładka przód
Przednia okładka książki Noc bluźnierstw ks. Piotr Glas

Noc bluźnierstw - ks. Piotr Glas

ESP-023

Książka Noc bluźnierstw przedstawia wywiad z ks. Piotrem Glasem, w którym duchowny wypowiada się na temat współczesnych herezji w Kościele.

49,00 zł
Stan magazynowy: Mała ilość.

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 49,00 zł

Jaki problem porusza książka Noc bluźnierstw?

Książka Noc bluźnierstw to wywiad-rzeka przeprowadzony z księdzem Piotrem Glasem przez Krzysztofa Gędłka, w którym duchowny odpowiada na najcięższe i najbardziej kontrowersyjne pytania związane z kondycją dzisiejszego Kościoła. Były egzorcysta tłumaczy, w jaki sposób rozpoznawać nowe herezje. Zaznacza, że obecnie bluźnierstw dopuszczają się zarówno wierni, jak i duchowni. Ksiądz Piotr Glas wśród największych niebezpieczeństw wymienia błędnie pojmowany ekumenizm, odejście od głoszenia Ewangelii, a także coraz częstsze i śmielsze zbliżanie się Kościoła do świeckich trendów i ideologii. Duchowny porusza także kwestie tzw. Kościoła synodalnego i reform o charakterze dogmatyczno-duszpasterskim. W jego wypowiedziach nie mogło zabraknąć odniesień do problemów, z jakimi obecnie zmaga się świat – mowa tutaj o pandemii COVID-19 oraz konflikcie Rosji i Ukrainy.


Nikczemny plan zniszczenia Kościoła trwa, noc bluźnierstw i sztorm herezji przybierają na sile, ale Jezus zapewnił nas: „Nie bójcie się, Ja zwyciężyłem świat” (por. J 16 , 33) – to słowa, które są wciąż aktualne, może w naszych czasach szczególnie.
Fragment książki


Z czym wiąże się posłuszeństwo wobec obecnego Kościoła? Czy Kościół zmuszony będzie zejść do katakumb? Czy żyjemy w czasach ostatecznych? Tego typu kwestie porusza w swojej książce ks. Piotr Glas!

Kim jest autor książki Noc bluźnierstw?

Ksiądz Piotr Glas to były egzorcysta, a także znany polski rekolekcjonista. Na swoim koncie posiada szereg wartościowych publikacji m.in.: „Ocalenie w Maryi”, „Dzisiaj trzeba wybrać”, Ostateczna bitwa o rodzinę”, „Ostatnie wołanie Maryi”.
Rozmowę z duchownym przeprowadził Krzysztof Gędłek – redaktor, dziennikarz portalu PCh24.

Fragment książki księdza Piotra Glasa:


To jest czas największej próby, zagrożenia i decyzji dla każdego z nas. Szatan jest bezsilny wobec tych, którzy nie dają mu przyzwolenia na działanie, którzy odrzucają wszystko, na czym choćby spoczął cień zła i niezgodności z Ewangelią. Nie ma kompromisu z szatanem. W tych demonicznych ciemnościach, jakie za zgodą ludzi coraz bardziej spowijają świat, jedyną ostoją jest heroiczna wiara. Pewność wiary i powierzenie się opiece Matki Najświętszej to kluczowe sprawy.
Fragment książki

Esprit

Zapytaj o produkt

pola oznaczone gwiazdką(*) są wymagane

 

Zobacz także

Opinie

Dodaj opinię

Noc bluźnierstw - ks. Piotr Glas

Książka Noc bluźnierstw przedstawia wywiad z ks. Piotrem Glasem, w którym duchowny wypowiada się na temat współczesnych herezji w Kościele.

Dodaj opinię