Kategorie add

Nowe produkty

Nowe produkty

Bestseller
  • Deum sequere – okładka tył
Tylna okładka książki Deum sequere abp Vigano

Deum sequere. Listy arcybiskupa Viganò

DEUM-1

Książka Deum sequere to kolejny – już trzeci – zbiór listów arcybiskupa Carla Marii Viganò.

39,00 zł
Stan magazynowy: Duża ilość.

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 39,00 zł

Co znajdziemy w pozycji Deum sequere?

W książce Deum sequere abp Carlo Maria Viganò po raz kolejny dzieli się z odbiorcami swoimi przemyśleniami na tematy związane z wiarą i nie tylko! Duchowny wiele miejsca poświęca kwestii Mszy Świętej Wszechczasów, a dokładniej mówiąc jej zubożeniu, jakie dokonało się w efekcie postanowień II Soboru Watykańskiego. W dziele znajdują się również teksty odnoszące się do obecnie panującej sytuacji geopolitycznej. Arcybiskup Carlo Maria Viganò ustosunkowuje się m.in. do pandemii, konfliktu za naszą wschodnią granicą, czy kryzysu energetycznego.


Ciągłość ideologiczna między farsą pandemii a kryzysem rosyjsko-ukraińskim jest widoczna nawet poza dowodami wydarzeń i wypowiedziami zaangażowanych podmiotów, w tym, że sprawcy obu są ci sami, wszyscy przypisywani globalistycznej kabale Światowego Forum Ekonomicznego.


Hierarcha Kościelny widzi w obecnej sytuacji drugie dno. Dzieląc się swoimi spostrzeżeniami, ukazuje przed czytelnikiem zupełnie inną stronę obserwowanych obecnie na świecie wydarzeń. Dokąd zmierza świat? Jaką przyszłość planuje nam zgotować globalna władza? Czym w istocie jest Wielki Reset? Czy w „Nowym porządku” przewidziane jest miejsce dla Kościoła?


Psycho-pandemia oznaczała pierwszy poziom prawdziwego i właściwego ataku zainicjowanego w celu przejęcia kontroli nad rządami. Dziś próbują oni jedynie ominąć władzę polityczną, która do tej pory służyła jedynie jako zwykły wykonawca rozkazów. Pod pretekstem pandemii narzucili systemy śledzenia szczegółowej kontroli populacji, w tym systemy śledzenia poszczególnych obywateli, którzy zostali zaszczepieni razem z eksperymentalnym serum genowym.

Zobacz fragment książki Deum sequere

Aby przejść do fragmentu książki Deum sequere, kliknij tutaj.

9788367142533

Opis

Format
135 x 195 mm
Autor
abp Carlo Maria Viganò
Oprawa
miękka
Ilość stron
198

Zapytaj o produkt

pola oznaczone gwiazdką(*) są wymagane

 

Zobacz także

Opinie

Dodaj opinię

Deum sequere. Listy arcybiskupa Viganò

Książka Deum sequere to kolejny – już trzeci – zbiór listów arcybiskupa Carla Marii Viganò.

Dodaj opinię