Kategorie add

Nowe produkty

Nowe produkty

Bestseller

Tarsycjuszek. Mszalik dla dzieci

DEB-024

Tarsycjuszek to wyjątkowy mszalik przygotowany z myślą o najmłodszych wyznawcach wiary katolickiej. Mszalik przeznaczony jest dla dzieci w wieku 4-7 lat.

45,00 zł
Stan magazynowy: Duża ilość.

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 45,00 zł

Co znajdziemy w mszaliku dla dzieci Tarsycjuszek?

Tarsycjuszek to ilustrowany mszalik dla dzieci, który za zadanie ma ułatwić najmłodszym zrozumienie liturgii w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego. W książce znajdują się przepięknie prezentujące się grafiki Joëlle d'Abbadie, a także zwięzłe objaśnienia dostosowane do umysłów młodych odbiorców. Ten wyjątkowy mszał dedykowany jest dla dzieci w każdym wieku – także tych małych, które nie potrafią jeszcze czytać (już dzięki samym rysunkom najmłodsi mogą przyswajać wiedzę na temat poszczególnych momentów Mszy Świętej).

Co wyróżnia ten mszalik?

Na uwagę w Tersycjuszku zasługuje tekst opracowany przez benedyktyńskich mnichów z Opactwa Matki Bożej w Fontgombault we Francji, a także niesamowite grafiki, których autorką jest Joëlle d'Abbadie – znana z ilustrowania wielu publikacji dla dzieci na temat liturgii i tajemnicy chrześcijańskiej.

Mszalik przeznaczony jest dla dzieci w wieku 4-7 lat

Fragment mszalika dla dzieci Tarsycjuszek:

Ten mszalik został przygotowany z myślą o dziecku, nawet takim, które jeszcze nie potrafi czytać. Poprowadzi jego wyobraźnię przez tematy związane z przebiegiem Mszy świętej w rycie tradycyjnym (formie nadzwyczajnej). Dziecko z natury jest otwarte na sens tego, co święte. Nie ma trudności z modlitwą, jeśli może się oprzeć na wyobraźni, której mu nie brak.

Ilustracje pozwolą dziecku odkrywać otaczający je niewidzialny świat i skupić uwagę na wspaniałych obrzędach Mszy świętej. Te zaś pomogą mu pomnożyć akty Wiary, Nadziei i Miłości, które są motorami wszelkiego życia duchowego.

Tarsycjuszek zawiera wyłącznie części stałe Mszy świętej. Jest to pierwszy mszalik dziecka, które w przyszłości będzie mogło korzystać z pełnego mszalika – Tarsycjusza, przeznaczonego dla dzieci w wieku od 7 do 14 lat.

Dębogóra

Opis

Format
12 X 16,5 cm
Autor
Tekst - benedyktyni z Fontgombault , Ilustracje - Joëlle d'Abbadie
Oprawa
Twarda
ISBN
978-83-67316-25-5
Data wydania
01.05.2023

Zapytaj o produkt

pola oznaczone gwiazdką(*) są wymagane

 

Zobacz także

Opinie

Dodaj opinię

Tarsycjuszek. Mszalik dla dzieci

Tarsycjuszek to wyjątkowy mszalik przygotowany z myślą o najmłodszych wyznawcach wiary katolickiej. Mszalik przeznaczony jest dla dzieci w wieku 4-7 lat.

Dodaj opinię