Kategorie add

Nowe produkty

Nowe produkty

Nowość Promocja Bestseller

Listy Arcybiskupa Vigano: Zanim Nadejdzie + Fortes In Fide + Deum Sequere - Carlo Maria Viganò

VIG-001

Trylogia zawierająca zbiór listów arcybiskupa Carla Marii Viganò. Pakiet książek zawiera wszystkie 3 części: Zanim Nadejdzie + Fortes In Fide + Deum Sequere.

119,00 zł
109,00 zł Zniżka 10,00 zł
Stan magazynowy: Wydłużony czas wysyłki.

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 109,00 zł

Książka religijna ZANIM NADEJDZIE wskazuje na to, że Kościół katolicki nie cieszy się obecnie dobrą kondycją. Autor w swym dziele stara się przedstawić powody takiego stanu rzeczy, a także nawołuje do powrócenia na właściwą ścieżkę wyznawania wiary.

Powrót do fundamentalnych wartości

Duchowny w swej książce staje się prawdziwym obrońcą Kościoła katolickiego. Stara się uchronić go przede wszystkim przed herezjami, zgorszeniem oraz spiskami przeciwników Kościoła. Książka w przejrzysty sposób głosi naukę Chrystusa, zarzucając obecnym praktykom pozorne okazywanie szacunku wobec przyjętych zasad, a także odwrócenie się od przeszłości i związanej z nią tradycji. Arcybiskup pochyla się także nad problemem nadużywania władzy przez kapłanów oraz zaniechaniem obrony fundamentalnych doktryn wiary katolickiej. Takie zachowanie według Viganò doprowadziło do fatalnej kondycji w jakiej obecnie znajduje się Kościół.

FORTES IN FIDE  to zbiór listów arcybiskupa Viganò – książka stanowi kontynuację dzieła „Zanim nadejdzie”. Wypowiedzi hierarchy kościelnego tyczą się przede wszystkim obecnej kondycji wspólnoty katolickiej, a także współczesnych problemów, z jakimi zmaga się świat. Książkę poleca arcybiskup Jan Paweł Lenga!

Listy arcybiskupa Carlo Maria Viganò adresowane są m.in. do byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych, czy pogubionych księży. Książka zawiera refleksje na temat współczesnych problemów, jakimi są chociażby następstwa pandemii koronawirusa oraz upadek pobożności. Autor po raz kolejny wyraża swój brak aprobaty dla postanowień II Soboru Watykańskiego, wskazując, w jakich jeszcze obszarach mają one swoje negatywne konsekwencje. Duchowny zwraca uwagę na to, że praktykowany obecnie ekumenizm, na celu ma zwabiać katolików na stronę protestantów – dowodem na to mają być liczne podobieństwa jakie zastosowano w sprawowaniu liturgii po Vaticanuum Secundum.

Książka DEUM SEQUERE to kolejny – już trzeci – zbiór listów arcybiskupa Carla Marii Viganò.

W książce Deum sequere abp Carlo Maria Viganò po raz kolejny dzieli się z odbiorcami swoimi przemyśleniami na tematy związane z wiarą i nie tylko! Duchowny wiele miejsca poświęca kwestii Mszy Świętej Wszechczasów, a dokładniej mówiąc jej zubożeniu, jakie dokonało się w efekcie postanowień II Soboru Watykańskiego. W dziele znajdują się również teksty odnoszące się do obecnie panującej sytuacji geopolitycznej. Arcybiskup Carlo Maria Viganò ustosunkowuje się m.in. do pandemii, konfliktu za naszą wschodnią granicą, czy kryzysu energetycznego.

9788366227477

Opis

Format
135 mm x 195 mm
Autor
Carlo Maria Viganò
Oprawa
miękka
Liczba stron
706
ISBN
9788366227477
ISBN
9788367142533
ISBN
9788367142069
Data wydania
2020 - 2022

Zapytaj o produkt

pola oznaczone gwiazdką(*) są wymagane

 

Zobacz także

Opinie

Dodaj opinię

Listy Arcybiskupa Vigano: Zanim Nadejdzie + Fortes In Fide + Deum Sequere - Carlo Maria Viganò

Trylogia zawierająca zbiór listów arcybiskupa Carla Marii Viganò. Pakiet książek zawiera wszystkie 3 części: Zanim Nadejdzie + Fortes In Fide + Deum Sequere.

Dodaj opinię