Kategorie add

Nowe produkty

Nowe produkty

Promocja Bestseller Chmielewski - pakiet książek
Pakiet książek Pawła Chmielewskiego

Pakiet - Chmielewski TRIO

PAK-009

Pakiet książek Chmielewski TRIO został stworzony z myślą o czytelnikach, którzy pragną przyjrzeć się kryzysowi w Kościele z wielu perspektyw.

138,80 zł
99,00 zł Zniżka 39,80 zł
Stan magazynowy: Mała ilość.

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 138,80 zł

Co znajdziemy w pakiecie książek Chmielewski TRIO?

W niniejszym pakiecie znalazły się książki Pawła Chmielewskiego traktujące o obecnie pogłębiającym się kryzysie we wspólnocie katolickiej – Papież Franciszek i mafia z Sankt Gallen, Hejterzy. Stare herezje w nowych szatach oraz Nowe moce Antychrysta.


W pozycji Papież Franciszek i mafia z Sankt Gallen Paweł Chmielewski przedstawia, dokąd prowadzą wspólnotę Kościoła zmiany wprowadzane od II Soboru Watykańskiego. Autor szczególną uwagę w tej książce poświęca pontyfikatowi papieża Franciszka, przyglądając się nie tylko jego niezrozumiałym posunięciom, ale także samej kwestii wyboru duchownego z Argentyny na Stolicę Piotrową.


Publikacja Hejterzy. Stare herezje w nowych szatach została natomiast poświęcona kwestii nieprawowierności. Paweł Chmielewski skrupulatnie opisuje tutaj działania wrogów Chrystusa. W książce zostały przedstawione takie herezje jak: arianizm, protestantyzm, milenaryzm, apokatastaza, pelagianizm, gnoza i gnostycyzm.


W książce Nowe moce Antychrysta Paweł Chmielewski poszerza swoje obserwacje, ukazując kryzys nie tylko wspólnoty katolickiej, ale również całej cywilizacji zachodniej. Twórca poza takimi tematami jak destrukcja sakramentów, czy źle prowadzony ekumenizm, porusza zatem także kwestie związane z globalizmem i ekologią.

3DOM

Opis

Format
14,5 x 21 , 13,5 x 19,5 , 14 x 20 cm
Autor
Paweł Chmielewski
Oprawa
Miękka
Liczba stron
360 + 263 + 312

Zapytaj o produkt

pola oznaczone gwiazdką(*) są wymagane

 

Zobacz także

Opinie

Dodaj opinię

Pakiet - Chmielewski TRIO

Pakiet książek Chmielewski TRIO został stworzony z myślą o czytelnikach, którzy pragną przyjrzeć się kryzysowi w Kościele z wielu perspektyw.

Dodaj opinię