Kategorie add

Nowe produkty

Nowe produkty

Nowość Promocja Bestseller

Listy Arcybiskupa Vigano (Kwadrylogia) - Carlo Maria Viganò

VIG-002

Kwadrylogia zawierająca zbiór listów arcybiskupa Carla Marii Viganò. Pakiet książek zawiera wszystkie 4 części:

  • Zanim Nadejdzie
  • Fortes In Fide
  • Deum Sequere
  • Anathema Sit
174,00 zł
159,00 zł Zniżka 15,00 zł
Stan magazynowy: Wydłużony czas wysyłki.

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 174,00 zł

UWAGA! Drogi Kliencie, niniejsza oferta na pakiet Kwadrylogii LISTÓW ARCYBISKUPA VIGANO stanowi PRZEDSPRZEDAŻ. Wysyłka książki, jak i innych pozycji z zamówienia nastąpi po 2 SIERPNIA 2024.

Książka religijna ZANIM NADEJDZIE wskazuje na to, że Kościół katolicki nie cieszy się obecnie dobrą kondycją. Autor w swym dziele stara się przedstawić powody takiego stanu rzeczy, a także nawołuje do powrócenia na właściwą ścieżkę wyznawania wiary.

Duchowny w swej książce staje się prawdziwym obrońcą Kościoła katolickiego. Stara się uchronić go przede wszystkim przed herezjami, zgorszeniem oraz spiskami przeciwników Kościoła. Książka w przejrzysty sposób głosi naukę Chrystusa, zarzucając obecnym praktykom pozorne okazywanie szacunku wobec przyjętych zasad, a także odwrócenie się od przeszłości i związanej z nią tradycji. Arcybiskup pochyla się także nad problemem nadużywania władzy przez kapłanów oraz zaniechaniem obrony fundamentalnych doktryn wiary katolickiej. Takie zachowanie według Viganò doprowadziło do fatalnej kondycji w jakiej obecnie znajduje się Kościół.

FORTES IN FIDE  to zbiór listów arcybiskupa Viganò – książka stanowi kontynuację dzieła „Zanim nadejdzie”. Wypowiedzi hierarchy kościelnego tyczą się przede wszystkim obecnej kondycji wspólnoty katolickiej, a także współczesnych problemów, z jakimi zmaga się świat. Książkę poleca arcybiskup Jan Paweł Lenga!

Listy arcybiskupa Carlo Maria Viganò adresowane są m.in. do byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych, czy pogubionych księży. Książka zawiera refleksje na temat współczesnych problemów, jakimi są chociażby następstwa pandemii koronawirusa oraz upadek pobożności. Autor po raz kolejny wyraża swój brak aprobaty dla postanowień II Soboru Watykańskiego, wskazując, w jakich jeszcze obszarach mają one swoje negatywne konsekwencje. Duchowny zwraca uwagę na to, że praktykowany obecnie ekumenizm, na celu ma zwabiać katolików na stronę protestantów – dowodem na to mają być liczne podobieństwa jakie zastosowano w sprawowaniu liturgii po Vaticanuum Secundum.

Książka DEUM SEQUERE to kolejny – już trzeci – zbiór listów arcybiskupa Carla Marii Viganò.

W książce Deum sequere abp Carlo Maria Viganò po raz kolejny dzieli się z odbiorcami swoimi przemyśleniami na tematy związane z wiarą i nie tylko! Duchowny wiele miejsca poświęca kwestii Mszy Świętej Wszechczasów, a dokładniej mówiąc jej zubożeniu, jakie dokonało się w efekcie postanowień II Soboru Watykańskiego. W dziele znajdują się również teksty odnoszące się do obecnie panującej sytuacji geopolitycznej. Arcybiskup Carlo Maria Viganò ustosunkowuje się m.in. do pandemii, konfliktu za naszą wschodnią granicą, czy kryzysu energetycznego.

Książka ANATHEMA SIT to kolejna już czwarta pozycja Wydawnictwa 3DOM z serii LISTY ARCYBISKUPA VIGANO.

W publikacji, której wydanie zbiegło się z decyzją o ekskomunice arcybiskupa Carlo Marii Viganò, czytelnik znajdzie tłumaczenia zbioru wystąpień Arcybiskupa z ostatnich kilku miesięcy, w których ostrzega nas przed nadchodzącymi katastrofami: zniszczeniem Kościoła katolickiego i zdominowaniem globu przez mroczne siły świeckiej globalizacji, która szykuje nam totalitaryzm rodem z Roku 1984 Georga Orwella i Nowego wspaniałego świata Aldousa Huxleya.

Arcybiskup Viganò oskarża przywódców politycznych o zdradę. Pisze, że przestali reprezentować swoich wyborców, a zamiast tego służą demonicznym siłom i podporządkowują się „religii z Davos” oraz Światowemu Forum Ekonomicznemu. Zamiast dbać o swoje narody, niszczą je ekstremalnym opodatkowaniem, regulacjami, pseudo-pandemiami i śmiercionośnymi szczepionkami. W tym samym duchu włoski duchowny przypuszcza atak na heretyków, którzy zdominowali Kościół katolicki. Viganò dostrzega postępujący upadek tej najstarszej w historii ludzkości instytucji, wskazuje winnych jego infiltracji przez siły świeckiego dogmatyzmu i śmiercionośnych ideologii. Jako jeden z nielicznych dostrzega, że marksizm i inne destrukcyjne ideologie przejęły władzę nad Watykanem, podkopują jego gmach i ustanowiły „anty-Kościół”, a większość hierarchii przemawia dzisiaj głosem Karola Marksa, Włodzimierza Lenina, Klausa Schwaba a nawet Che Guevary.

Ostatnie rozdziały publikacji Anathema Sit to oświadczenia abpa Viganò dotyczące decyzji o jego ekskomunice. Przedstawia swoje stanowisko odnośnie do oskarżania go o schizmę oraz zerwanie komunii z Kościołem katolickim.

Wydawnictwo 3DOM nie zajmuje stanowiska w sprawie arcybiskupa Viganò. Historia pokaże, kto w tej sprawie miał rację, a kto się mylił. Oddajemy jednak w Państwa ręce tę książkę, abyście mogli zapoznać się z poglądami Arcybiskupa i zająć stanowisko zgodnie z własnym sumieniem.

9788367142915

Opis

Format
135 mm x 195 mm
Autor
Carlo Maria Viganò
Oprawa
miękka
Liczba stron
826
ISBN
9788367142069
ISBN
9788367142533
ISBN
9788366227477
ISBN
9788367142915
Data wydania
2020 - 2024

Zapytaj o produkt

pola oznaczone gwiazdką(*) są wymagane

 

Zobacz także

Opinie

Dodaj opinię

Listy Arcybiskupa Vigano (Kwadrylogia) - Carlo Maria Viganò

Kwadrylogia zawierająca zbiór listów arcybiskupa Carla Marii Viganò. Pakiet książek zawiera wszystkie 4 części:

  • Zanim Nadejdzie
  • Fortes In Fide
  • Deum Sequere
  • Anathema Sit

Dodaj opinię