Kategorie add

Filtruj według

Autor
Cena
Filtruj

Szybki kontakt

Szybki kontakt


Nowe produkty

Nowe produkty

Bajki, wiersze, baśnie

Podkategorie

Jest 85 produktów.

Sortuj wg:

Bajki z morałem i nie tylko...

Na baśniach Andersena, braci Grimm czy opowieściach La Fontaine'a wychowały się całe pokolenia. W nich zawarta jest mądrość ludowa oraz tradycyjne wartości. Ukazują one problemy egzystencjalne w sposób prosty, dostosowany do percepcji dzieci. Baśnie, bajki, wiersze, legendy i opowiadania dla dzieci, jakie znajdują się w księgarni internetowej 3DOM nie tylko bawią najmłodszych, ale także, dzięki zawartemu w nich morałowi, uczą odpowiednich zachowań i moralności opartej na chrześcijańskich wartościach.

Bajki i baśnie od 3DOM

Książki dla dzieci znajdujące się w naszej ofercie to m.in. pełne mądrości opowieści La Fontaine'a, tradycyjne baśnie braci Grimm czy baśnie Andersena, legendy chrześcijańskie i opowieści o świętych, bajki z chrześcijańskim morałem, legendy polskie oraz książki o polskiej historii i polskich bohaterach narodowych będące często pierwszym elementarzem małego Polaka, oraz przepiękne wiersze i ballady m.in. ks. Jana Twardowskiego i Adama Mickiewicza. W książkach dla dzieci od 3DOM znajdują się także opowieści biblijne dla dzieci, savoir-vivre młodego chrześcijanina czy kolorowe książki o Rzymianach, Wikingach albo rycerzach.

Wychodzimy Państwu naprzeciw z ofertą baśni, bajek i wierszy dla dzieci. Książki dostępne w naszej księgarni internetowej ucieszą nie tylko ucho słuchacza, ale także oko, gdyż wiele z prezentowanych pozycji zawiera kolorowe ilustracje. Oprócz najpiękniejszych bajek wieszczów możemy zaproponować także opowieści biblijne spisane w zrozumiałej dla dziecka formie. Dzięki bogatym ilustracjom i łatwemu w czytaniu tekstowi, dziecku o wiele łatwiej będzie zrozumieć dzieje Jezusa i apostołów. Historie o świętych otworzą pociechę na dobro świata i pokażą, jak żyć według słów Pisma Świętego. Proponujemy wybór książek, które świetnie nadają się na prezent dla dziecka z okazji urodzin lub by po prostu sprawić radość.

Poza dostarczeniem rozrywki dzieciom oferowane przez nas opowieści biblijne wychowują najmłodszych czytelników w duchu moralności chrześcijańskiej, pokazując im na przykładzie m.in. świętych i błogosławionych, co jest dobre a co złe. Opowieści biblijne, najpiękniejsze bajki i baśnie polskie oraz inne kultowe opowieści zza granicy pomogą pobudzić wyobraźnię dziecka i skłonią do czynienia dobra.