Kategorie add

Szybki kontakt

Szybki kontakt


Nowe produkty

Nowe produkty

Bajki, wiersze, baśnie

Podkategorie

Opowieści biblijne

Wielu z nas pamięta stare baśnie opowiadane lub czytane do snu przez naszych rodziców, babcie, dziadków. Niekiedy są to jedne z najpiękniejszych wspomnień z dzieciństwa. Część z tych historii na zawsze pozostanie w naszych pamięciach, przywołując spokój odczuwany przy wsłuchiwaniu się w kojący głos rodzica. Podarujmy naszym dzieciom podobne wspomnienia.

Kto jako dziecko nie czuł się zafascynowany, gdy poznawał niesamowite przygody Dawida, Jonasza, czy uciekającej przed gniewem złego Heroda świętej rodziny. Dziś rodzic ma możliwość przybliżenia dziecku wszystkich owych historii, dzięki temu, iż dostępne są wydane specjalnie dla dzieci opowieści biblijne.

Bajki, wiersze oraz baśnie

Wychodzimy Państwu naprzeciw z ofertą baśni, bajek i wierszy dla dzieciKsiążki dostępne w naszej księgarni internetowej ucieszą nie tylko ucho słuchacza, ale także oko, gdyż wiele z prezentowanych pozycji zawiera kolorowe ilustracjeOprócz najpiękniejszych bajek wieszczów możemy zaproponować także opowieści biblijne spisane w zrozumiałej dla dziecka formie. Dzięki bogatym ilustracjom i łatwemu w czytaniu tekstowi, dziecku o wiele łatwiej będzie zrozumieć dzieje Jezusa i apostołów. Historie o świętych otworzą pociechę na dobro świata i pokażą, jak żyć według słów Pisma Świętego. Proponujemy wybór książek, które świetnie nadają się na prezent dla dziecka z okazji urodzin lub by po prostu sprawić radość.

Poza dostarczeniem rozrywki dzieciom oferowane przez nas baśnie wychowują najmłodszych czytelników w duchu moralności chrześcijańskiej, pokazując im na przykładzie m.in. świętych i błogosławionych, co jest dobre a co złe. Opowieści biblijne, najpiękniejsze bajki i baśnie polskie oraz inne kultowe opowieści zza granicy po-mogą pobudzić wyobraźnię dziecka i skłonią do czynienia dobra.